Survivor Nisa kimdir? Youtuber Nisa Bölükbaşı kaç yaşında, nereli? Survivor Nisa ve Barış sevgili mi? - Haberler
Haberi Paylaş

Survivor Nisa kimdir? Youtuber Nisa Bölükbaşı kaç yaşında, nereli? Survivor Nisa ve Barış sevgili mi?

Haberler.com - Haberler | Gündem
Survivor Nisa kimdir? Youtuber Nisa Bölükbaşı kaç yaşında, nereli? Survivor Nisa ve Barış sevgili mi?

Suvivor 2020'nin genç isimlerinden Nisa Bölükbaşı performansı ile dikkatleri çekti. Survivor 2020 Gönüllüler takımında yer alan Nisa Bölükbaşı Youtuber olarak kariyerine devam ediyor. Survivor'da tanıştığı Barış ile sevgili olan Nisa Bölükbaşı özel hayatıyla da dikkat çekiyor. Survivor Nisa kimdir? Youtuber Nisa Bölükbaşı kaç yaşında, nereli?

Prag Doğumlu olan Survivor Nisa, yarışmada gösterdiği performansla ilgi odağı oldu. Gen yarışmacı Nisa Bölükbaşı hakkında merak dolu sorular sorulurken Survivor Nisa kimdir? Survivor yarışmacısı Nisa Bölükbaşı kaç yaşında, nereli gibi konular araştırıldı.

SURVİVOR NİSA BÖLÜKBAŞI KİMDİR?

Nisa Bölükbaşı, 2 Temmuz 1998 tarihinde Prag'da doğdu. daha 3 aylıkken önce annesiyle sonra yalnız yüzmeye başladı. 6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti'ndeki en iyi takım için yüzmeye başladı. O yıl da profesyonel kayak yapmaya davet edildi, ancak dağlar Prag'dan uzak olduğu için reddetmek zorunda kaldı. 8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başladı. Prag tenis kulübü Cibulka'da 15 yıl oynadı. 15 yaşında yüzmeyi bıraktı ve yüzme hocası oldu. Yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı. Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar verdi. 2018'de Çek Cumhuriyeti'nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti. 2018'de mimarlık okumayabaşladı ve bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı. Hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine gidiyor.

Survivor Nisa kimdir? Youtuber Nisa Bölükbaşı kaç yaşında, nereli? Survivor Nisa ve Barış sevgili mi?

SURVIVOR NİSA VE BARIŞ SEVGİLİ Mİ?

'Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de mücadele eden 29 yaşındaki Barış Murat Yağcı ile 22 yaşındaki Nisa Bölükbaşı, temmuz ayında final yapan yarışma sonrası sevgili oldu. Aylarca inkar ettikleri ilişkileri sosyal medyaya sızdırılan öpüşme videosu ile ortaya çıkan ikili, aşk yaşadıklarını açıklamak zorunda kaldılar.

Haberler.com - Gündem
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500