Süper Loto sonuçları açıklandı mı? İşte 2 Aralık Perşembe Süper Loto sonuçları! - Haberler
Haberi Paylaş

Süper Loto sonuçları açıklandı mı? İşte 2 Aralık Perşembe Süper Loto sonuçları!

Süper Loto sonuçları açıklandı mı? İşte 2 Aralık Perşembe Süper Loto sonuçları!
Haberler.com - Haberler | Gündem

2 Aralık Süper Loto sonuçları açıklandı mı merak ediliyor. 2 Aralık Perşembe Milli Piyango Online Süper Loto sonuçları açıklandı mı? Yenilenen Süper Loto kuralları neler? Süper Loto ikramiyesi ne kadar, devretti mi? Süper Loto çekilişi canlı izle! 2 Aralık Süper Loto hangi numaralar kazandırdı? İşte tüm sonuçlar...

Süper Loto sonuçları belli oldu! Süper Loto bugünün kazandıran numaraları Süper Loto için araştırmalar devam ediyor. 2 Aralık Süper Loto çekilişi canlı yayında gerçekleşti mi? 2 Aralık 2021 Süper Loto sonuçları canlı takip sayfası! 2 Aralık Milli Piyango Online Süper Loto sonuçları açıklandı! Yenilenen Süper Loto kuralları neler? Süper Loto ikramiyesi ne kadar, devretti mi?

2 Aralık SÜPER LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

2 Aralık Süper Loto sonuçları 21.30'da açıklanacak.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL'dir.

İşaretleme yapmayı istemeyenler kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretleyebilir, terminal böylelikle rastgele 6 numara seçer. Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturulabilir. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Tercihe göre arkadaşlarla Ortak Bilet satın alınabiliyor. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için www.millipiyangonline.com, Milli Piyango uygulaması ya da en yakın satış noktasını kullanabilirsin. Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir.

Haberler.com - Gündem

Şans Oyunları, Gündem, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title