Yolun ortasına bina diken müteahhit, olayı haberleştiren muhabire saldırdı

Yolun ortasına bina diken müteahhit, olayı haberleştiren muhabire saldırdı

Haberler.com - Haberler | 3. Sayfa

Sultangazi'de yasal boşluklardan faydalanarak yolun ortasına 4 katlı bina diken müteahhit, olayı haberleştiren muhabire de saldırdı. Kameramana ve muhabire tehditler savuran müteahhit, "Senin gibi yüz tane leşim var." dedi.

İstanbul Sultangazi'de bir müteahhit yolun ortasına 4 katlı bina dikti. Sokaktan geçişleri engelleyen binanın haberini yapmak isteyen muhabir, müteahhitin saldırısına uğradı.

BİNA SOKAĞI KAPATTI

İstanbul'un Sultangazi ilçesinde, bir müteahhit, yasal boşlukları kullanarak yolun ortasına 4 katlı bina dikti. Mahallelinin tepkisine neden olan bina, sokaktan geçişleri engellerken, koronavirüs salgını döneminde de binanın çalışmalarına devam edilmesi şikayetleri artırdı.

MÜTEAHHİT MUHABİRİ TEHDİT ETTİ

Olayı haberleştiren Show Haber muhabiri, müteahhit ile konuşmak isteyince saldırıya uğradı. Kameramana ve muhabire tehditler savurarak saldıran müteahhit, "Senin gibi yüz tane leşim var." dedi.

Yolun ortasına bina diken müteahhit, olayı haberleştiren muhabire saldırdı
Haber Yorumları (13)
AC: buna izin verenler bu adamı kabadayı yapıyor çıkarcı siyasetin sonucu olacagı bu. . . . . . . . . . . . . . . . . . .
İBRAHİM: Bilgisiz bir şekilde haber ve yorumlar yapılmış. sultangazi 20139 ada 4 parsel vatandaşın tapulu yeri. Planlarda yol falan değil. Haberci cahilce bir girişim yapmış. vatandaşın orayı yol olarak kullanması veya belediyenin asfalt dökmesi adamın arsasını yol yapmaz.
ABBAS: Aha müteahhit geldi :)
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title