Sultangazi'de Cinayetin Işlendiği Mahallede Polis Müdahalesi

Sultangazi'de Cinayetin Işlendiği Mahallede Polis Müdahalesi

Dha İSTANBUL - (geniş haber)SULTANGAZİ'DE CİNAYETİN İŞLENDİĞİ MAHALLEDE POLİS MÜDAHALESİHaber - Kamera Ali Kerem BENGİ İSTANBUL DHASultangazi'de dün gece Afgan uyruklu kişiler tarafından Ramazan Şahin(24) bıçaklanarak öldürüldüğü iddiasına mahallelinin tepkisi sürüyor.

Dha İSTANBUL - (geniş haber)SULTANGAZİ'DE CİNAYETİN İŞLENDİĞİ MAHALLEDE POLİS MÜDAHALESİ

Haber - Kamera Ali Kerem BENGİ İSTANBUL DHA

Sultangazi'de dün gece Afgan uyruklu kişiler tarafından Ramazan Şahin(24) bıçaklanarak öldürüldüğü iddiasına mahallelinin tepkisi sürüyor. Olayı protesto ederek ateş yakan gruba polis TOMA ile tazyikli su sıkarak müdahale etti. Polis, grubun önünü keserek kaymakamlığa doğru yürümelerine engel oldu. Grup, Şahin'in baba evinin önünde bir süre slogan atarak dua ettikten sonra dağıldı.

İsmetpaşa Mahallesi'nde dün gece kızlara laf attıkları iddia edilen Afgan uyruklu kişileri ile mahallenin gençleri arasındaki kavga ile başlayan olaylarda Ramazan Şahin bıçaklanarak öldürüldü.

Mahalleli, bu akşam saatlerinde de olayın yaşandığı yerde toplanarak protesto eylemi yaptı. Bazı kişilerin ateş yakması üzerine polis, TOMA ile tazyikli su sıkarak grubu dağıttı. Yakılan ateşi de TOMA'yla su sıkarak söndürdü. Polis, bir daha biraraya gelen grubun önünü keserek Sultangazi Kaymakamlığı'na doğru yürümelerine engel oldu. Grup, daha sonra öldürülen Ramazan Şahin'in baba evinin önünde toplanarak bir süre slogan attı. Grup, burada dua ettikten sonra dağıldı.

Polisin mahalledeki güvenlik önlemleri sürüyor.

Kaynak: DHA