SUAT ÖNAL HABERLERİ

Suat Önal haber, Suat Önal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Suat Önal

Suat Önal

Doğum Yeri Osmaniye / Türkiye
Doğum Tarihi 16.12.1961

Suat Önal Kimdir ?

1961 yılında Osmaniye’de doğdu. İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrenimini Osmaniye’de tamamladıktan sonra 1982 yılında Çukurova Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümünden iyi derece ile mezun oldu. 01.08.1983-31.10.1984 tarihleri arasında Levazım Asteğmen olarak vatani hizmetini tamamladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Suat Önal - 26.08.2021
CHP Kırıkkale Milletvekili Önal'dan MKE'deki değişikliğe ilişkin açıklama
CHP Kırıkkale Milletvekili Ahmet Önal, Makina ve Kimya Endüstrisi (MKE) AŞ'deki değişikliğin ardından çalışanlar için herhangi bir adım atılmadığını iddia etti.
Suat Önal - 02.06.2021
T.C. Kuşadası Belediyesi
T. C. Kuşadası Belediyesi | TURİZMİN BAŞKENTİNE 5 CHP'Lİ MİLLETVEKİLİNDEN ZİYARETKuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel'i normalleşme döneminin ilk gününde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Bülent Tezcan, CHP Aydın Milletvekili ve Yüksek Disiplin Kurulu...
Suat Önal - 04.12.2020
CHP Milletvekili Önal'dan Kovid 19 açıklaması
CHP Kırıkkale Milletvekili Ahmet Önal, yeni tip koronavirüs (Kovid 19) salgınının tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de ciddi sorunları beraberinde getirdiğini belirtti.
Suat Önal - 13.07.2019
Başhekimlik yaptığı merkezde hasta da bakıyor
Mardin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Suat Önal, uygun olduğu zamanlarda hasta bakıyor.
Suat Önal - 13.07.2019
Başhekimlik yaptığı merkezde hasta da bakıyor
Mardin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Suat Önal, uygun olduğu zamanlarda hasta bakıyor.
Suat Önal - 21.06.2019
"Çatı davasında verilen cezalar yüreğimizi serinletmiştir"
AK Parti 26. dönem Osmaniye Milletvekili Suat Önal'ın danışmanlığını ve korumalığını yaptığı dönemde yaşanan darbe girişimi sırasında Meclisin bombalanmasına tanık olduğunu dile getiren Temurtaş, "Atılan bomba nedeniyle kulak zarımda yırtık oluştu.
Suat Önal - 05.12.2018
Kırıkkale'de Her 5 Kişiden 1'i İcralık
Kırıkkale’de icralık olan vatandaşların durumunu TBMM’de dile getiren CHP Kırıkkale Milletvekili Ahmet Önal, 250 bin nüfusu olan Kırıkkale’de her 5 kişiden 1’inin icralık olduğunu söyledi.
Suat Önal - 25.09.2018
Milletvekili Önal'dan Köy Ziyaretleri
CHP Kırıkkale Milletvekili Ahmet Önal, Delice ilçesini ve köyleri ziyaret etti.
Suat Önal - 31.07.2018
CHP Kırıkkale Milletvekili Önal Mkek'nu Ziyaret Etti
CHP Kırıkkale Milletvekili Ahmet Önal, Makine Kimya Endüstrisi Kurumu (MKEK) silah fabrikasını ziyaret etti.
Suat Önal - 14.07.2018
Darbecilerin Attığı Bombalar "Kulağında" Yankılanıyor
AK Parti 26. dönem Osmaniye Milletvekili Suat Önal'ın danışmanlığını ve korumalığını yaptığı dönemde yaşanan darbe girişimi sırasında Meclisin bombalanmasına tanık olan Temurtaş, o gece yaşananları unutamıyor.
Suat Önal - 22.05.2018
AK Parti'de 149 İsim Liste Dışı Kaldı
Ordu'dan Oktay Çanak, Osmaniye'den Suat Önal, Rize'den Hasan Karal, Hikmet Ayar, Samsun'dan Hasan Basri Kurt, Sivas'tan Hilmi Bilgin, Selim Dursun, Şanlıurfa'dan Kemalettin Yılmaztekin, Mahmut Kaçar, Mehmet Akyürek.
Suat Önal - 14.05.2018
Okü'de Mezuniyet Heyecanı
Törene, AK Parti Osmaniye milletvekilleri Suat Önal, Mücahit Durmuşoğlu ve MHP Osmaniye Milletvekili Ruhi Ersoy da katıldı.
Suat Önal - 09.05.2018
AK Parti Osmaniye Milletvekili Önal'dan Annelere Şiir
AK Parti Osmaniye Milletvekili Suat Önal, düzenlediği basın toplantısında 13 Mayıs’ın Anneler Günü olduğunu hatırlatarak, annesine yazdığı ve klip çektiği şiiri okudu.
Suat Önal - 09.05.2018
AK Parti'li Önal "Anne Özlemini" Kliple Anlattı
AK Parti Osmaniye Milletvekili Suat Önal, 16 ay önce kaybettiği annesine duyduğu özlemi "Canım Anneme" şiirinde dile getirdi.
Suat Önal - 08.05.2018
Spor Toto Türkiye Boks Ligi Osmaniye'de Yapıldı
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Spor Salonu'ndaki organizasyonda, Hatay Koca Çınar Spor Kulübü, Samsun İlk adım Belediye Spor Kulübü'nü 10-0 yenerek zirvedeki yerini korudu. İki gün süren müsabakalar büyük bir heyecana sahne oldu.Müsabakaları AK Parti Osmaniye Milletvekili Dr. Suat Önal, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörü Dr.
Suat Önal - 04.05.2018
Hacı Bayram-ı Veli Hazretleri Ankara'da Anıldı
Törenin açılış konuşmaları Kalem Vakfı Başkanı Musa Şahin, Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürü Kamil Özer, Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Arif Şayık ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz tarafından yapıldı. Açılışa, Afet ve Acil Durum Yönetimi (AFAD) Başkanı Dr. Mehmet Güllüoğlu, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Başkanı Ömer Fatih Sayan ve Osmaniye Milletvekili Suat Önal ile yerli ve yabancı davetliler katıldı.
Suat Önal - 30.04.2018
AK Parti Kadirli Teşkilatı Seçim Çalışmalarını Ele Aldı
AK Parti Osmaniye İl Başkanı Hamza Tor, toplantıda yaptığı konuşmada, 24 Haziran'da yapılacak seçimlerin Türkiye için öneminin büyük olduğunu belirterek, şunları kaydetti: "AK Parti iktidarından önce hastanelerde rehin tutulduğumuz günleri, parasını ödemeden morglardan cenazeleri alamadığımız günleri kimse unutmasın. Üç kuruşluk kredi için ABD'nin ve AB'nin önünde el pençe divan durulduğunu unutmayalım. Liderimize sahip çıkmak için belde belde, mahalle mahalle, köy köy çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız." Osmaniye Milletvekili Suat Önal da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yol arkadaşı olmanın şeref olduğunu dile getirerek, "24 Haziran'da sen ben yok, biz varız.
Suat Önal - 18.04.2018
15 Temmuz Kalkışması Küresel Bir Kalkışmadır"
AK Parti Osmaniye Milletvekili Suat Önal'ın da katıldığı basın açıklamasında konuşan Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Turbay, "Bütün dünya 15 Temmuz 2016 akşamı, devleti tarafından vatan savunmasında kullanılması için kendilerine emanet edilen tankların, topların ve uçakların bir meczubun talimatıyla asker üniformasına gizlenen bir grup ihanetçi çete tarafından milletin kendisine karşı kullanıldığı hain bir darbe kalkışmasına şahit olmuştur.
Suat Önal - 04.03.2018
Osmaniye'de "13. Güvercin Festivali" Başladı
AK Parti Osmaniye Milletvekili Suat Önal da festivaldeki katılımcılara başarı diledi.
Suat Önal - 26.02.2018
Milletvekilleri Mehmetçik İçin Kan Bağışı Yaptı
AK Parti Osmaniye milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu ve Suat Önal, Osmaniye Devlet Hastanesi çalışanlarınca Zeytin Dalı Harekatı'nı gerçekleştiren Mehmetçik'e destek amacıyla başlattılan kan bağışı kampanyasına katıldı.
Suat Önal - 23.02.2018
Hocalı Katliamı İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi'nde Anıldı
'Hocalı'ya Adalet Haftası' etkinliğine, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhuriyet Meclisi Başkan Yardımcısı Zorlu Töre, Milli Savunma Bakanlığı Bakan Yardımcısı Şuay Alpay, AK Parti Milletvekili Suat Önal, Azerbaycan Cumhuriyeti İstanbul Konsolosu Yadulla Paşayev, Makedonya Milletvekili Enes İbrahim, İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Dr.
Suat Önal - 23.02.2018
Hocalı Katliamı İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi'nde Anıldı
'Hocalı'ya Adalet Haftası' etkinliğine, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhuriyet Meclisi Başkan Yardımcısı Zorlu Töre, Milli Savunma Bakanlığı Bakan Yardımcısı Şuay Alpay, AK Parti Milletvekili Suat Önal, Azerbaycan Cumhuriyeti İstanbul Konsolosu Yadulla Paşayev, Makedonya Milletvekili Enes İbrahim, İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Dr.
Suat Önal - 02.02.2018
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi Osmaniye'de
EKONOMİ Bakanı Nihat Zeybekçi, bazı üretim tesisleri ile temel atma programına katılmak üzere Osmaniye'ye geldi. Vali Ömer Faruk Coşkun, Ak Parti Osmaniye Milletvekilleri Dr. Suat Önal, Mücahit Durmuşoğlu, STK Temsilcileri, sanayici ve işadamları tarafından karşılanan Bakan Zeybekçi, ilk olarak Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) Tosyalı Toyo Çelik Üretim ve Tosçelik Osmaniye Yassı-Yapısal Çelik Üretim Tesislerini gezdi.
Suat Önal - 02.02.2018
Dha Yurt Bülteni-9
Haber: Nevra UÇKAÇ - Kamera: Mücahit BEKTAŞ / İZMİR,   ==================================================== 5)EKONOMİ BAKANI NİHAT ZEYBEKÇİ OSMANİYE'DE EKONOMİ Bakanı Nihat Zeybekçi, bazı üretim tesisleri ile temel atma programına katılmak üzere Osmaniye'ye geldi.  Vali Ömer Faruk Coşkun, Ak Parti Osmaniye Milletvekilleri Dr. Suat Önal, Mücahit Durmuşoğlu, STK Temsilcileri, sanayici ve işadamları tarafından karşılanan Bakan Zeybekçi, ilk olarak Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) Tosyalı Toyo Çelik Üretim ve Tosçelik Osmaniye Yassı-Yapısal Çelik Üretim Tesislerini gezdi.
Suat Önal - 24.01.2018
Zeytin Dalı Harekatı Akpm Genel Kurulunda Tartışıldı
AK Parti Osmaniye Milletvekili Suat Önal, Türkiye'nin ülkenin geleceği ve kalkınması için harcayabileceği 300 milyar doları "PKK terör belasının bertaraf edilmesi için" kullanmak zorunda kaldığını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Suat Önal Haberleri | Suat Önal Kimdir - Haberler - Suat Önal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Suat Önal kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP Kırıkkale Milletvekili Önal'dan MKE'deki değişikliğe ilişkin açıklama.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.09.2021 02:24:33. #1.13#

title