Star TV Sana Söz canlı izle! Sana Söz yeni bugünkü 4. bölüm canlı izle! - Haberler
Haberi Paylaş

Star TV Sana Söz canlı izle! Sana Söz yeni bugünkü 4. bölüm canlı izle!

Haberler.com - Gündem
 - Güncelleme:
Star TV Sana Söz canlı izle! Sana Söz yeni bugünkü 4. bölüm canlı izle!

Star TV'nin yeni dizisi Sana Söz canlı izle! Sana Söz yeni bölümüyle bugün ekranlara geliyor. Sana Söz izlemek isteyen izleyiciler Sana Söz canlı izle! Star TV Sana Söz yeni bölüm canlı izle! Sana Söz yeni bölümde neler olacak? aratması yapıyor. Sana Söz canlı izle! Sana Söz full HD izle! Sana Söz 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Star TV Sana Söz canlı izle! Sana Söz yeni bugünkü 4. bölüm canlı izle! Başrollerinde Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan'ın yer aldığı senaryosunu Ali Erkan Erzen'in yönetmenliğini ise Şenol Sönmez'in yaptığı Sana Söz dizisinin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Sana Söz canlı izle! Star TV Sana Söz 2. bölüm canlı izle! Sana Söz yeni bölümde neler olacak? Sana Söz yeni bölüm izle! Sana Söz yeni bölüm fragmanı izle! Sana Söz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

SANA SÖZ CANLI İZLE!

Bir düzen var yıllardır süre gelen. Adaletsiz, acımazsız, pespaye bir düzen... Bu düzende roller biçilmiştir hepimize... Birileri öldürülür, kaybolur, katledilir vehayatları ziyan olur. Kimi bu düzenin parçası olmayı seçer, uzaktan izler sadece olan biteni... Ama bazısı da vardır ki baş kaldırır.

Savaşmayı, mücadele etmeyi seçer. Yitip giden bu hayatlar için yüreğini koyar ortaya... Susmaz, ezberleri bozar, boyun eğmez! Adalet için baş kaldıranların, boyun eğmeyenlerin hikayesidir bu... Herkese, her şeye rağmen inandıkları uğruna yolundan şaşmayan, Elif'le Ömer'in hikayesi... İki yaralı aşığın kaderi, birlik olup mücadele etmektir. Onlara bu hayatta biçilmiş rol; savaşmaktır.

Star TV Sana Söz canlı izle! Sana Söz yeni bugünkü bölüm canlı izle! Sana Söz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ömer, babası Azmi'nin başına gelenler yüzünden sarsılır. Babasının durumu yüzünden Ömer kendi geçmişine bir yolculuk yapmak zorunda kalır. Elif'in programda işlediği vaka, ikilinin yolunu sürpriz bir şekilde birleştirir. Ömer istemesede ona yardımcı olan Elif, ekibiyle birlikte Azmi için elinden geleni yapar. Ömer'in bu geçmiş yolculuğunda yanında yer alan Elif, Ömer'i daha iyi tanıyacak; geçmişin sırlarıyla yüzleşen Ömer'in acılarına şahit olacaktır.

İkiz kardeşi Duru'nun değişen ruh halinden şüphelenen Umut, kiminle görüştüğünü öğrenmek için harekete geçer. Duru ise farkında olmadan Bora'ya daha da yaklaşacak, romantik planlar yapar. Ancak planları Duru'yu hiç ummadığı bir yere doğru sürükler. Erdem, Ayşe Erten davasının şahidi ile görüştüğünde öğrendiği gerçekler davanın bütün seyrini değiştirir. Rıza Demircioğlu ise Elif'e suç duyurusunda bulunarak yaptığı yanlışın farkına varır ve Erdem'in ortağı Vedat'la birlikte yeni planını uygulamaya koyar.

Sana Söz, ilk bölümü 2 Kasım 2021 tarihinde yayımlanan, başrollerini Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan'ın yer aldığı senaryosunu Ali Erkan Erzen'in yönetmenliğini ise Şenol Sönmez'in yaptığı dram, polisiye ve aksiyon türündeki Türk televizyon dizisi.

Sana Söz her hafta Salı günü saat 20:00 'da Star TV'de yayınlanıyor.

 • Erkan Petekkaya : Ömer Duran
 • Nehir Erdoğan : Elif Karaca
 • Serkan Altunorak
 • Ayça İnci
 • Hivda Zizan Alp
 • Orhan Güner
 • Ferhat Baynal
 • Yaşar Aydınoğlu
 • Aslıhan Kapanşahin
 • Atakan Hoşgören
 • Selin Genç
 • Selda Güldükoğlu
 • Ali Önsöz

Haberler.com - Gündem

Sana Söz, Star Tv, Gündem, Magazin, Haber

title