Haberler

Vali Düzgün'ün Dostluk Mesajı

Kayseri Valisi Orhan Düzgün, 14 Mayıs Cumartesi günü Kayseri Kadir Has Stadyumu’nda oynanacak olan Kayserispor-Sivasspor maçına ilişkin her türlü güvenlik tedbirinin alındığını açıklayarak iki komşu şehrin takımları arasındaki maçın dostluk ve kardeşlik havasında geçmesi temennisinde bulundu.

Kayseri Valisi Orhan Düzgün, 14 Mayıs Cumartesi günü Kayseri Kadir Has Stadyumu'nda oynanacak olan Kayserispor- Sivasspor maçına ilişkin her türlü güvenlik tedbirinin alındığını açıklayarak iki komşu şehrin takımları arasındaki maçın dostluk ve kardeşlik havasında geçmesi temennisinde bulundu.

Vali Düzgün, Kayserispor'un cumartesi saat 19.00'da evinde Sivasspor'u ağırlayacağı maç öncesi yaptığı açıklamada, Kayseri ve Sivas'ın iki komşu şehir olduğunu, iki takım içinde önemli olan bu maçın futbolcular ve taraftarlar açısından dostluk, centilmenlik ve kardeşlik duyguları içinde tamamlanmasını umut ettiğini kaydetti.

Vali Düzgün, sporun barış, dostluk ve kardeşlik olduğunu vurguladığı açıklamasında, sporun ayrıştırıcı değil birleştirici olduğunun altını çizerek, şunları söyledi:

"14 Mayıs Cumartesi akşamı Kayserimizi Süper Lig'de temsil eden Kayserispor evinde Sivasspor'u misafir edecektir. Önemli olan ve sporun ruhuna yakışan dostluk, kardeşlik ve centilmenliktir. Bunun örneklerini defaten sergilemiş iki takım futbolcu ve taraftarlarının bu güzel duruşlarının bu maç içinde gerçekleşeceği düşüncesi ve inancındayım. Sporun tarafları birleştiren, birlik ve beraberlik duygularını ön plana çıkaran yönü ile gerek saha içinde gerekse de saha dışında hep birlikte güzel bir maç izleyeceğimiz düşüncesindeyim. Ülke ve vatanımızın birlik ve bütünlüğü için şehitler verdiğimiz bugünlerde taraftarlarımızın centilmenlik ruhu içinde hareket edeceğine inanıyorum. Olabilecek tahrik ve provokasyonlara karşı da gerekli güvenlik tedbirlerini alıyoruz. Şehir ve stat girişlerinde oluşturulan arama noktalarında güvenlik birimlerimiz hassasiyetle gerekli kontrolleri yapacaklar."

Vali Düzgün, İl Spor Güvenlik Toplantısı'nda maç öncesi ve sonrasına ilişkin her türlü tedbirin görüşülerek karara bağlandığını, müsabakada 1750 emniyet personelinin görevli olacağını, şehrin giriş ve çıkışlarında gerekli önlemlerin alındığını da ifade etti. - KAYSERİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor

Kayserispor Sivasspor Spor Haberler

İzmir'in Çeşme ilçesindeki orman yangınında 3 kişi hayatını kaybetti

İzmir'in Çeşme ilçesindeki orman yangınında 3 kişi hayatını kaybetti

Emekliye ne kadar ek zam yapılacak? Rakam bu akşam Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önüne gidiyor

Emekliye ne kadar ek zam yapılacak? Rakam bu akşam Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önüne gidiyor

8 yıl geçse de izleri hala duruyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın FETÖ'cü askerler tarafından basılan odasından çok özel görüntüler

8 yıl geçse de izleri hala duruyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın FETÖ'cü askerler tarafından basılan odasından çok özel görüntüler

Bakmadan Geçme

Rabia Soytürk kimdir? Rabia Soytürk kaç yaşında ve nereli? Rabia Soytürk hangi dizilerde oynadı? BİM 16 Temmuz Salı aktüel kataloğunda bu hafta hangi ürünler var? 16 TEMMUZ BİM AKTÜEL KATALOGU İzmir'deki yangında kaç kişi öldü? İzmir'deki yangın söndürüldü mü, ne oldu? EMEKLİ EK ZAMMI NE KADAR OLACAK? Emekliye ne kadar ek zam yapılacak? Emekliye ek zam yapılacak mı? FED faiz kararı toplantısı ne zaman? FED faizi indirirse ne olur? GALATASARAY HAZIRLIK MAÇI ŞİFRESİZ Mİ? Galatasaray- Fortuna Düsseldort hazırlık maçı saat kaçta, hangi kanalda? İzmir Çeşme'de orman yangını söndürüldü mü, son durum nedir? İzmir'de orman yangını nerede çıktı? Ben ve Babam-Vatan filmi konusu nedir, gerçek hikaye mi? Ben ve Babam-Vatan filmi hangi kanalda, saat kaçta yayınlanacak? Hava sıcaklığı haberleri 15 Temmuz: İstanbul, Ankara ve İzmir'de hava sıcaklığı kaç derece? Yüzde kaç nem var? 1 Sterlin, Pound kaç TL? Sterlin ne kadar? 15 Temmuz Güncel Sterlin/Pound kuru! İSKİ BARAJ DOLULUK ORANI 15 TEMMUZ | Baraj doluluk oranı seviyesi nedir? İstanbul baraj doluluk oranı! Ömer Halisdemir kimdir? Ömer Halisdemir 15 Temmuz gecesi ne yaptı? 15 Temmuz'da noter açık mı, çalışıyor mu? 15 Temmuz'da bankalar ve noter kapalı mı? Euro ne kadar, 1 Euro kaç TL? Euro yükseliyor mu? 15 Temmuz Euro kaç lira? Kabine Toplantısı Gündemi 16 Temmuz: En düşük emekli maaşı ne kadar olacak? Memur ve emekli maaşı ne kadar?
Evden ayrılmak isteyen kiracıya 3 gün işkence yaptılar! Kadın kıyafeti giydirip müzik eşliğinde oynattılar

Evden ayrılmak isteyen kiracıya 3 gün işkence yaptılar! Kadın kıyafeti giydirip müzik eşliğinde oynattılar

title