Haberi Paylaş

Muhammed Ali, Parkinson Hastalığı Nedeniyle Artık Konuşamıyor

Spor Haberleri

Efsane boksör Muhammed Ali Clay, Parkinson hastalığının önemli ölçüde ilerlemesi sebebiyle konuşamayacak hale geldi.

Efsane boksör Muhammed Ali'nin ailesi, Parkinson hastalığına yakalanan efsane boksörün artık konuşamadığını itiraf etti.

Bir dönem Türk halkını sabahlara kadar ekrana kilitleyen, tarihin en önemli boksörlerinden Muhammed Ali Clay'ın Parkinson hastalığının önemli ölçüde ilerlediği ve konuşamayacak hale geldiği bildirildi.

FİLMİN GALASINA KATILAMADI

İngiliz gazetesi Telegraph'ın haberine göre, Muhammed Ali, geçtiğimiz hafta kendisi ile ilgili çekilen "I am Ali'(Ben Ali) filminin galasına da hastalığı sebebiyle katılamadı. Muhammed Ali'nin kardeşi Rahman, kardeşinin konuşamayacak durumda olduğunu söyledi. Rahman, ağabeyinin kendisiyle ilgili çekilen filmde oynamadığını fakat projeye destek olduğunu söyledi.

'ÖLMEK ÜZERE' İDDİALARI YALAN!

Muhammed Ali, 1984'te parkinson hastalığına yakalandı. 46 yaşındaki kızı Meryem de babasının durumunun iyi olmadığını söyledi fakat bazı basın organlarında yer alan ölmek üzere olduğu yönündeki iddiaları reddetti.

Haberler.Com - Spor

Muhammed Ali Clay Muhammed Ali Spor Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

1.20 deki hareket ne öyle ya ):

Kelebek gibi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title