Haberler

Kayseri Erciyesspor Kapanmıyor

Spor Toto 2. Lig ekibi Kayseri Erciyesspor’da yapılan Olağanüstü Genel Kurul’un ardından yeni kulüp başkanı ve yönetimi belli oldu.

Spor Toto 2. Lig ekibi Kayseri Erciyesspor'da yapılan Olağanüstü Genel Kurul'un ardından yeni kulüp başkanı ve yönetimi belli oldu.

14 Kasım'da yapılan ve yeterli çoğunluğun sağlanmamasının ardından bugüne ertelenen Olağanüstü Genel Kurul, Kayseri Erciyesspor Hacı Boydak Tesisleri'nde yapıldı. Divan başkanlığını Kulüp Müdürü Bülent Dener'in yaptığı genel kurula Nuhkan Rüzgar'ın başkanlığındaki liste verildi. Verilen liste oylamaya sunuldu. Listenin kabul edilmesinin ardından Kayseri Erciyesspor Kulübü Başkanı Nuhkan Rüzgar seçilirken, yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

"Rıfat Dayıoğlu, Şahin Göksu, Furkan Milli, Yavuz Soner Coşkun, Gökhan Göksu, Oğulcan Karahan, Selahattin Sözduyar ve Serkan Göksu."

Yapılan Olağanüstü Kongrede konuşan Kulüp Müdürü Bülent Dener, seçilen yönetim kuruluna yeni görevlerinde başarılar dileyerek, kulübün kapanmaması için verdikleri mücadeleden dolayı teşekkür etti. Dener, "14 Kasım 2016 tarihinde yapmış olduğumuz kulübümüzün olağanüstü kongresinde çoğunluk sağlanamadığından bugüne ertelenmişti. Bugünkü yapılan kurul inşallah kulübümüze hayırlı olur. Biz de yeni yönetim kuruluna teşekkür ediyoruz. Yeni görevinde başarılar temenni ediyoruz. İnşallah kulübümüz için hayırlı olur. En azından kulübün kapanmaması için uğraş verdikleri için vermiş oldukları mücadeleden dolayı da çok teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Yeni seçilen Yönetim Kurulu Üyesi Rıfat Dayıoğlu ise, kulübün kapanmaması için ellerini taşın altına koyduklarının altını çizerek, kulübe sahip çıkılmasını istedi. Dayıoğlu, "Amacımız kulübün kapanmamasıydı, onu başardık. Kulübün kapanmaması için buradayız. Bizim elimizde sihirli değnek yok. Bize destek verenlere çok teşekkür ediyoruz. Diğer büyük ilçe belediye başkanlarımızın da kulübe destek vermelerini ve sahip çıkmalarını istiyoruz. Kulüp kapanmaması için elimizi taşın altında koyduk. Zamanın ne göstereceği bilinmez ama belediyelerden destek bekliyoruz" dedi.

Daha önce aday çıkmaması üzerine kendilerinin yönetim kurulu oluşturarak aday olacağını açıklayan eski kulüp dernek başkanı Mehmet İncialan ise başka bir yönetim kurulu listesi geldiği için adaylıktan çekildiğini söyledi. - KAYSERİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor

Kayseri Erciyesspor Serkan Göksu Hacı Boydak Spor Haberler

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Bakmadan Geçme

24-25 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 24-25 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 24-25 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24-25 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Pendik, Üsküdar, Esenler elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Keçiören, Pursaklar, Gölbaşı elektrik kesintisi! Gaziosmanpaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Gaziosmanpaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Fatih hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Fatih nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Eyüpsultan hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Eyüpsultan nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Lugano Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Lugano FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Lugano Fenerbahçe maçı CANLI izle! (HD) 23 Temmuz Lugano Fenerbahçe maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Lugano Fenerbahçe maçı ilk 11'i! Fenerbahçe'nin Lugano maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var?
Kılıçdaroğlu'ndan Özel'e zehir zemberek 'El sıkma' yanıtı: Sarayda oturan zatın elini sıkmayacağız ve mücadele edeceğiz

Kılıçdaroğlu'ndan Özel'e zehir zemberek "El sıkma" yanıtı: Sarayda oturan zatın elini sıkmayacağız ve mücadele edeceğiz

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title