Hacı Boydak Haberleri

Hacı Boydak haber, Hacı Boydak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hacı Boydak - 29.01.2020
İstinaf mahkemesi Boydak davasında devleti haklı gördü
Kayseri 2. Ağır Ceza Mahkemesi, 12 Temmuz 2018'deki karar duruşmasında eski Boydak Holding üst yöneticisi Memduh Boydak'a "silahlı terör örgütü yöneticiliği" suçundan 18 yıl hapis cezası verilmesine karar vermişti. Mahkeme, eski yöneticiler Mustafa Boydak, Bekir Boydak, Erol Boydak, İlyas Boydak ve Murat Bozdağ'ı "silahlı terör örgütü üyeliği" suçundan 7 yıl 6 ay hapse mahkum ederken, eski Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Boydak'a aynı suçtan 11 yıl 10 ay 15 gün, eski holding yöneticisi Şükrü Boydak'a ise 10 yıl hapis cezası verilmesine hükmetmişti.
Hacı Boydak - 29.01.2020
Boydak Holding yöneticilerine FETÖ'den mahkumiyet kararı istinaftan geçti
Hüküm Kayseri 2. Ağır Ceza Mahkemesince 12 Temmuz 2018'de görülen karar duruşmasında, eski Boydak Holding üst yöneticisi Memduh Boydak'a "silahlı terör örgütü yöneticiliği" suçundan 18 yıl, holdingin eski yöneticileri Mustafa, Bekir, Erol ve İlyas Boydak ile Murat Bozdağ'a "silahlı terör örgütü üyeliği" suçundan 7 yıl 6 ay, holdingin eski yönetim kurulu başkanı Hacı Boydak'a aynı suçtan 11 yıl 10 ay 15 gün, eski holding yöneticisi Şükrü Boydak'a ise aynı suçtan 10 yıl hapis cezası verildi.
Hacı Boydak - 19.03.2019
Boydakların Eski Finans Müdürü: Fetö Üyesi Olmakla Suçlanıyorum, Buna Kırıldım
BOYDAKLAR, FETÖ'DAN CEZA ALMIŞTI Holding yöneticileri Mustafa, Hacı, Memduh, Şükrü, Erol, İlyas ve Bekir Boydak hakkında FETÖ'den açılan dava 12 Temmuz 2018'de sonuçlandı. Tutuklu sanıklar Memduh Boydak, 'silahlı terör örgütü yöneticiliğinden 18, Hacı Boydak, 'silahlı terör örgütü üyeliği'nden 11 yıl 10 ay 15 gün, Şükrü Boydak, aynı suçtan 10 yıl, tutuksuz sanıklar Erol, Mustafa, İlyas ve Bekir Boydak ile Murat Bozdağ da aynı suçtan 7'şer yıl 6'şar ay hapis cezasına çarptırılmıştı.
Hacı Boydak - 01.01.2019
Kayseri'de 2019'a 198 Terör Dava Dosyası Kaldı
12 Temmuz 2018'de Kayseri'de FETÖ/PDY soruşturması kapsamında yargılanan Boydak ailesinden 9 kişinin yargılandığı davada 617 gün sonra karar açıklandı. Mahkeme heyeti yapılan yargılama sonucu tutuklu sanık Memduh Boydak'a 'silahlı terör örgütü yöneticisi olma' suçundan 18 yıl hapis, Hacı Boydak'a 'üyelik' suçundan 11 yıl 10 ay 15 gün hapis cezası, Şükrü Boydak'a yine 'üyelik' suçundan 10 yıl hapis, tutuksuz sanıklar Mustafa Boydak, Bekir Boydak, İlyas Boydak, Erol Boydak, Murat Bozdağ'a 'üyelik' suçundan ayrı ayrı 7 yıl 6 ay hapis cezası ile yurt dışı yasağı kararı verdi.
Hacı Boydak - 12.07.2018
Eski Boydak Holding Yöneticilerine Hapis Cezası
Hacı Boydak ise rahatsızlığı bulunmadığını, bu nedenle tahliyesini istemediğini kaydetti.
Hacı Boydak - 12.07.2018
Boydak Holding Davasında Boydak Kardeşlere Ceza Yağdı (1)
2. Ağır Ceza Mahkemesi heyeti, 64 sayfalık Cumhuriyet Savcısı mütaalası ve sanık savunmalarını değerlendirerek, tutuklu şüpheliler Holding eski yönetim kurulu başkanı Hacı Boydak'ı 'silahlı terör örgütü üyeliği'nden 11 yıl, 10 ay, 15 gün; holding eski CEO'su Memduh Boydak'ı 'silahlı terör örgütü yöneticiliği'nden 18 yıl; eski yönetim kurulu üyesi Şükrü Boydak'ı 10 yıl, tutuksuz yargılanan Mustafa Boydak, Erol Boydak, Bekir Boydak, İlyas Boydak ve Murat Bozdağ'ı 7'şer yıl 6'şar ay hapis cezasına çarptırdı.
Hacı Boydak - 12.07.2018
Kayseri'deki Fetö Davasında Eski Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Boydak 11 Yıl 10 Ay 15...
Kayseri'deki FETÖ davasında eski Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Boydak 11 yıl 10 ay 15 gün, holdingin eski yöneticilerinden Şükrü Boydak 10 yıl, Mustafa Boydak 7,5 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
Hacı Boydak - 12.07.2018
Boydak Holding Davasında Boydak Kardeşlere Ceza Yağdı (1)
2. Ağır Ceza Mahkemesi heyeti, 64 sayfalık Cumhuriyet Savcısı mütaalası ve sanık savunmalarını değerlendirerek, tutuklu şüpheliler Holding eski yönetim kurulu başkanı Hacı Boydak'ı 'silahlı terör örgütü üyeliği'nden 11 yıl, 10 ay, 15 gün; holding eski CEO'su Memduh Boydak'ı 'silahlı terör örgütü yöneticiliği'nden 18 yıl; eski yönetim kurulu üyesi Şükrü Boydak'ı 10 yıl, tutuksuz yargılanan Mustafa Boydak, Erol Boydak, Bekir Boydak, İlyas Boydak ve Murat Bozdağ'ı 7'şer yıl 6'şar ay hapis cezasına çarptırdı.
Hacı Boydak - 01.06.2018
Boydak Kardeşler İçin Karar 7 Haziran'da Verilecek
Kayseri 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen 28 Mayıs Pazartesi günü başlayan ve beş gündür süren davaya tutuklu sanık Hacı Boydak Sincan Kapalı Cezaevi'nden Sesli ve Görüntülü Bilişim Sistemi ile hazır edilirken, tutuklu sanıklar Memduh Boydak, Şükrü Boydak ile tutuksuz sanıklar Mustafa Boydak, Erol Boydak, Bekir Boydak, İlyas Boydak, Murat Bozdağ ve Halit Bayhan duruşma salonunda hazır bulundu.
Hacı Boydak - 01.06.2018
Fetö Sanığı Boydak Kardeşlerle İlgili Karar 7 Haziran'a Kaldı
2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davada, tutuklu sanıklar Memduh ve Şükrü Boydak kardeşler ile tutuksuz sanıklar Bekir, Mustafa ve İlyas Boydak ile Murat Bozdağ hazır bulundu. Tutuklu sanık Boydak Holding yönetim kurulu eski başkanı Hacı Boydak ise tutuklu bulunduğu cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla duruşmaya katıldı.
Hacı Boydak - 01.06.2018
Eski Boydak Holding Yöneticilerinin Yargılandığı Fetö/pdy Davası
Kayseri 2. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmada, tutuklu sanıklar Memduh ve Şükrü Boydak, tutuksuz yargılanan Mustafa ve Bekir Boydak, İlyas Boydak, Murat Bozdağ ile avukatları hazır bulundu. Sanık Hacı Boydak, tutuklu bulunduğu cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi aracılığıyla duruşmaya katıldı.
Hacı Boydak - 31.05.2018
Fetö Davasında, Boydak'ların Avukatları Esasa İlişkin Savunmaya Başladı
2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davada, tutuklu sanıklar Memduh ve Şükrü Boydak, tutuksuz sanıklar Bekir ve Mustafa Boydak kardeşler ile Murat Bozdağ hazır bulundu. Boydak Holding yönetim kurulu eski başkanı Hacı Boydak ise tutuklu bulunduğu cezaevinden Ses ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla duruşmaya katıldı.
Hacı Boydak - 31.05.2018
Eski Boydak Holding Yöneticilerinin Yargılandığı Fetö/pdy Davası
Kayseri 2. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmada tutuklu sanıklar Memduh ve Şükrü Boydak, tutuksuz yargılanan Mustafa ve Bekir Boydak, Murat Bozdağ ile avukatları hazır bulundu. Sanık Hacı Boydak, tutuklu bulunduğu cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi aracılığıyla duruşmaya katıldı.
Hacı Boydak - 30.05.2018
Eski Boydak Holding Yöneticilerinin Yargılandığı Fetö/pdy Davası
Kayseri 2. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmada, tutuklu sanıklar Memduh ve Şükrü Boydak, tutuksuz yargılanan Mustafa, Bekir, Erol ve İlyas Boydak, Murat Bozdağ ve Halit Bayhan ile avukatları hazır bulundu. Sanık Hacı Boydak, tutuklu bulunduğu cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi aracılığıyla duruşmaya katıldı.
Hacı Boydak - 30.05.2018
Boydak Kardeşlerin Yargılandığı Davaya Yarın Devam Edilecek
Kayseri 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen 28 Mayıs'ta başlayan ve üç gündür süren davaya tutuklu sanık Hacı Boydak Sincan Kapalı Cezaevi'nden Sesli ve Görüntülü Bilişim Sistemi ile hazır edilirken, tutuklu sanıklar Memduh Boydak, Şükrü Boydak ile tutuksuz sanıklar Mustafa Boydak, Erol Boydak, Bekir Boydak, İlyas Boydak, Murat Bozdağ ve Halit Bayhan duruşma salonunda hazır bulundu.
Hacı Boydak - 30.05.2018
Fetö Sanığı Memduh Boydak: Merhamet Değil, Adalet İstiyorum
2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davada, tutuklu sanıklar Memduh ve Şükrü Boydak kardeşler ile tutuksuz sanıklar Bekir, İlyas, Erol ve Mustafa Boydak ile Murat Bozdağ ve Halit Bayhan hazır bulundu. Tutuklu sanık Boydak Holding yönetim kurulu eski başkanı Hacı Boydak ise tutuklu bulunduğu cezaevinden Ses ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla duruşmaya katıldı.
Hacı Boydak - 30.05.2018
Eski Boydak Holding Yöneticilerinin Yargılandığı Fetö/pdy Davası
Kayseri 2. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmada, tutuklu sanıklar Memduh ve Şükrü Boydak, tutuksuz yargılanan Mustafa, Bekir, Erol ve İlyas Boydak, Murat Bozdağ ve Halit Bayhan ile avukatları hazır bulundu. Sanık Hacı Boydak, tutuklu bulunduğu cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi aracılığıyla duruşmaya katıldı.
Hacı Boydak - 29.05.2018
Boydak Kardeşlerin Yargılandığı Davada İkinci Gün Bitti
8. celsede 2. gün bitti Kayseri 2. Ağır Ceza Mahkemesinde davanın 8. celsesi görülmeye devam etti. Davaya tutuklu sanık Hacı Boydak Sesli ve Görüntülü Bilişim Sistemi ile hazır edilirken, tutuklu sanıklar Memduh Boydak, Şükrü Boydak ile tutuksuz sanıklar Mustafa Boydak, Erol Boydak, Bekir Boydak, İlyas Boydak, Murat Bozdağ ve Halit Bayhan duruşma salonunda hazır bulundu.
Hacı Boydak - 29.05.2018
Eski Boydak Holding Yöneticilerinin Yargılandığı Fetö/pdy Davası
Kayseri 2. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmada tutuklu sanıklar Memduh ve Şükrü Boydak, tutuksuz yargılanan Mustafa, Bekir, Erol ve İlyas Boydak, Murat Bozdağ ve Halit Bayhan ile avukatları hazır bulundu. Sanık Hacı Boydak, tutuklu bulunduğu cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi aracılığıyla duruşmaya katıldı.
Hacı Boydak - 29.05.2018
Fetö Sanığı Memduh Boydak: Devletimden Özür Bekliyorum
2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davanın 2'nci gününde tutuklu sanıklar Memduh ve Şükrü Boydak kardeşler ile tutuksuz sanıklar Bekir, İlyas, Erol ve Mustafa Boydak, Murat Bozdağ ve Halit Bayhan hazır bulundu. Tutuklu sanık Boydak Holding yönetim kurulu eski başkanı Hacı Boydak ise, bulunduğu cezaevinden Ses ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla duruşmaya katıldı.
Hacı Boydak - 29.05.2018
Boydak Kardeşlerin Yargılandığı Davada İkinci Gün
Kayseri 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde davanın 8. celsesi görülmeye devam etti. Davaya tutuklu sanık Hacı Boydak Sesli ve Görüntülü Bilişim Sistemi ile hazır edilirken, tutuklu sanıklar Memduh Boydak, Şükrü Boydak ile tutuksuz sanıklar Mustafa Boydak, Erol Boydak, Bekir Boydak, İlyas Boydak, Murat Bozdağ ve Halit Bayhan duruşma salonunda hazır bulundu.
Hacı Boydak - 28.05.2018
Fetö Davasında Boydak'lar 8'inci Kez Hâkim Karşısında (2)
3 SANIK DİNLENDİ Kayseri'de, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında 8'inci kez hakim karşısına çıkan Boydak kardeşlerin yargılanmasına öğleden sonra da devam edildi. Duruşmanın öğleden sonraki oturumunda Erol, Şükrü ve Hacı Boydak dinlendi.
Hacı Boydak - 28.05.2018
Eski Boydak Holding Yöneticilerinin Yargılandığı Fetö/pdy Davası
Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) ilişkin davada eski Boydak Holding yöneticileri Memduh, Hacı, Şükrü ve Mustafa Boydak'ın da aralarında yer aldığı 9 sanığın yargılanmasına devam edildi. Kayseri 2. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmada tutuklu sanıklar Memduh ve Şükrü Boydak, tutuksuz yargılanan Mustafa, Bekir, Erol ve İlyas Boydak, Murat Bozdağ ve Halit Bayhan ile avukatları hazır bulundu. Sanık Hacı Boydak, tutuklu bulunduğu cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi aracılığıyla duruşmaya katıldı.
Hacı Boydak - 28.05.2018
Boydak Kardeşlerin Yargılandığı Davaya Yarın Devam Edilecek
Kayseri 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davada tutuklu sanık Hacı Boydak Sesli ve Görüntülü Bilişim Sistemi ile hazır edilirken, tutuklu sanıklar Memduh Boydak, Şükrü Boydak ile tutuksuz sanıklar Mustafa Boydak, Erol Boydak, Bekir Boydak, İlyas Boydak, Murat Bozdağ ve Halit Bayhan duruşma salonunda hazır bulundu.
Hacı Boydak - 28.05.2018
Fetö Davasında Boydak'lar 8'inci Kez Hâkim Karşısında
2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davada tutuklu sanıklar Memduh ve Şükrü Boydak kardeşler ile tutuksuz sanıklar Bekir, İlyas, Erol ve Mustafa Boydak, Murat Bozdağ ve Halit Bayhan hazır bulundu. Boydak Holding yönetim kurulu eski başkanı Hacı Boydak ise tutuklu bulunduğu cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla duruşmaya katıldı.
Hacı Boydak - 28.05.2018
Boydak Kardeşlerin Yargılandığı Davada Sanıklar Esasa İlişkin Savunma Yapıyor
8. celsesi görülmeye başlandı Kayseri 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde davanın 8. celsesi bugün görülmeye başlandı. Davaya tutuklu sanık Hacı Boydak Sesli ve Görüntülü Bilişim Sistemi ile hazır edilirken, tutuklu sanıklar Memduh Boydak, Şükrü Boydak ile tutuksuz sanıklar Mustafa Boydak, Erol Boydak, Bekir Boydak, İlyas Boydak, Murat Bozdağ ve Halit Bayhan duruşma salonunda hazır bulundu.
Hacı Boydak - 28.05.2018
Eski Boydak Holding Yöneticilerinin Yargılandığı Fetö/pdy Davası
Kayseri 2. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmada tutuklu sanıklar Memduh ve Şükrü Boydak, tutuksuz yargılanan Mustafa, Bekir, Erol ve İlyas Boydak, Murat Bozdağ ve Halit Bayhan ile avukatları hazır bulundu. Sanık Hacı Boydak, tutuklu bulunduğu cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi aracılığıyla duruşmaya katıldı.
Hacı Boydak - 24.05.2018
Boydakların Bank Asya'ya Yardım Davası
Boydak, aynı örgüt kapsamında başka bir dosyadan tutuklu yargılanan eski Boydak Holding yöneticilerinden babası Hacı Boydak ile yaptığı görüşmede, hesabı kendisinin açtığını ve para yatırdığını öğrendiğini öne sürdü.
Hacı Boydak - 24.05.2018
Fetö Davasında Boydak'ların Çocukları Hakim Karşısında
KAYSERİ'de, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında görülen davada Boydak Holding Yönetim kurulu eski Başkanı Hacı Boydak'ın oğlu ve Holding eski CEO'su Memduh Boydak'ın kızının da aralarında olduğu 1'i tutuklu, 7 sanığın yargılanmasına başlandı.
Hacı Boydak - 30.04.2018
Dha Yurt Bülteni-15
FETÖ/PDY soruşturması kapsamında tutuklu Boydak Holding'in eski yöneticilerinin de aralarında bulunduğu 9 sanığın yargılandığı davanın 28 Mayıs'ta yapılacak duruşması öncesi, Cumhuriyet savcısının hazırladığı ve mahkeme heyetine sunduğu mütalaanın ayrıntıları belli oldu. 64 sayfalık mütalaada, tutuklu sanıklar Boydak Holding eski CEO'su Memduh Boydak, yönetim kurulu başkanı Hacı Boydak, yönetim kurulu üyesi Şükrü Boydak ile tutuksuz yargılanan Mustafa, Bekir, İlyas ve Erol Boydak ile Halit Bayhan, Murat Bozdağ hakkında bilgilere yer verildi.
Hacı Boydak - 30.04.2018
Boydaklar, Fetö'ye Bilinçli ve Sistematik Para Yardımı Yapmış
FETÖ/PDY soruşturması kapsamında tutuklu Boydak Holding'in eski yöneticilerinin de aralarında bulunduğu 9 sanığın yargılandığı davanın 28 Mayıs'ta yapılacak duruşması öncesi, Cumhuriyet savcısının hazırladığı ve mahkeme heyetine sunduğu mütalaanın ayrıntıları belli oldu. 64 sayfalık mütalaada, tutuklu sanıklar Boydak Holding eski CEO'su Memduh Boydak, yönetim kurulu başkanı Hacı Boydak, yönetim kurulu üyesi Şükrü Boydak ile tutuksuz yargılanan Mustafa, Bekir, İlyas ve Erol Boydak ile Halit Bayhan, Murat Bozdağ hakkında bilgilere yer verildi.
Hacı Boydak - 30.04.2018
Boydak Kardeşler Hakkında İstenen Cezalar Belli Oldu
Fetullahçı Terör Örgütü ve Paralel Devlet Yapılanması soruşturması kapsamında 786 gündür tutuklu yargılanan Boydak Holding eski CEO’su Memduh Boydak’ın ’Silahlı Terör Örgütü Yöneticiliği’nden cezalandırılmasını isteyen savcı, Hacı Boydak dahil aileden 7 kişi için ise ’Silahlı Terör Örgütüne...
Hacı Boydak - 13.04.2018
Eski Boydak Holding Yöneticilerine Yönelik Fetö/pdy Davası
Kayseri 2. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya tutuklu sanıklar Şükrü ve Memduh Boydak ile tutuksuz yargılanan Bekir Boydak ve Halit Bayhan ile avukatları katıldı. Sanık Hacı Boydak, tutuklu bulunduğu cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi ile duruşmada hazır bulundu.
Hacı Boydak - 13.04.2018
Fetö Sanığı Memduh Boydak'tan Çiftlik Bank Örneği (2)
BOYDAK HOLDİNG HAKKINDA MÜSADERE KARARI İSTENDİ 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde öğleden sonra devam eden duruşmada, mahkeme başkanı kendilerine ulaşan Boydak Holding ile ilgili raporları okudu. Cumhuriyet Başsavcılığı'nın hazırladığı raporda, şu ifadelere yer verildi: "Cumhuriyet Başsavcılığı'nın, Resmi kayıtlar ve gayriresmi kayıtlara göre soyismi Boydak olan sanıkların ve kayyumluk yetkileri TMSF'ye devredilen Boydak Holding ve bağlı şirketlerin birlikte, sistematik ve organize bir çaba içinde FETÖ/PDY silahlı terör örgütü ile iltisaklı/ilintili yapıların finansmanı için fon aktarımında bulundukları anlaşıldığından, kayyumluk yetkileri TMSF'ye devredilen Boydak Holding ve bağlı şirketlerin TCK'nin 54/6 maddesi uyarınca müsaderesine (bir şeyin mülkiyetinin devlete geçmesini sonuçlayan bir yaptırım) karar verilmesi, kamu adına talep olunur." DURUŞMA 28 MAYIS'A ERTELENDİ Duruşmaya Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile katılan Hacı Boydak savunmasında, "Aile olarak darbeye karşıyız.
Hacı Boydak - 13.04.2018
Boydak Kardeşlerin Yargılandığı Davada Tahliye Yok
Başbakanlık avukatı da hazır bulundu Kayseri 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davada tutuklu sanıklar Memduh Boydak ile Şükrü Boydak ve tutuksuz sanıklar Bekir Boydak ile Halit Bayhan duruşma salonunda avukatları ile hazır bulunurken, tutuklu sanık Hacı Boydak Sincan Kapalı Cezaevi'nden Sesli ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile hazır edildi.
Hacı Boydak - 13.04.2018
Fetö Sanığı Memduh Boydak'tan Çiftlik Bank Örneği
FETÖ/PDY soruşturması kapsamında, 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davada tutuklu sanıklar Şükrü ve Memduh Boydak kardeşler ile tutuksuz sanıklar Bekir Boydak ve Halit Bayhan hazır bulundu.Tutuklu sanıklardan Hacı Boydak ile tutuksuz sanıklar Mustafa, Erol ve İlyas Boydak ile Murat Bozdağ ise duruşmaya katılmadı.
Hacı Boydak - 13.04.2018
Boydak Kardeşlerin Yargılandığı Fetö/pdy Davasına Devam Edildi
Kayseri 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davada tutuklu sanıklar Memduh Boydak ile Şükrü Boydak ve tutuksuz sanıklar Bekir Boydak ile Halit Bayhan duruşma salonunda avukatları ile hazır bulunurken, tutuklu sanık Hacı Boydak ile tutuksuz sanıklar Mustafa Boydak, Erol Boydak, İlyas Boydak ve Murat Bozdağ ise duruşmaya katılmadı.
Hacı Boydak - 13.04.2018
Eski Boydak Holding Yöneticilerine Yönelik Fetö/pdy Davası
Kayseri 2. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmada, tutuklu sanıklar Şükrü ve Memduh Boydak, tutuksuz sanıklar Bekir Boydak ve Halit Bayhan ile avukatları hazır bulundu. Tutuklu sanık Hacı Boydak, tutuksuz sanıklar Mustafa, Erol ve İlyas Boydak ile Murat Bozdağ ise duruşmaya katılmadı.
Hacı Boydak - 17.02.2018
Dha Yurt Bülteni-8
BANK ASYA'YA PARA YATIRMAK,HESAP AÇTIRMAKTAN GÖZALTINA ALINDILAR Boydak ailesinin 9 ferdi  hakkında Kayseri Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Müdürlüğü (KOM) tarafından, Mali Suçlar Araştırma Kurulu Başkanlığı (MASAK) yetkilileri tarafından 17/25 Aralık 2013 olayları sonrası Asya Katılım bankasının likitidesini iyileştirmek amacıyla FETÖ/PDY terör örgütü üyeleri ve  destekçilerinin bu bankaya para yatırmak hesap açtırdıkları gerekçesiyle, Kayseri, İstanbul ve Ankara'da yapılan eşzamanlı operasyon sonucu 7'si gözaltına alınmıştı BOYDAK AİLESİNDEN 4 KİŞİ HALEN TUTUKLU Öte yandan, halen, kayyım heyeti tarafından yönetilen  İstikbal,Bellona, Mondi gibi  mobilya markalarının yer aldığı, Boyteks, Boydak Enerji gibi şirketleri bünyesinde toplayan Boydak Holding'in eski yönmetim kurulu başkanı, ceosu ve yönetim kurulu üyelerinden  Hacı Boydak, kardeşi Memduh Boydak, amca çocukları  Şükrü Boydak ile eşi Aliye Boydak tutuklu olarak yargılanıyor Görüntü Dökümü: -------------------------- Gözaltındaki Boydak ailesinden 3 kadının adli tabipliğe getirilmesi Sağlık kontrolü sonrası polis aracına bindirilmesi Diğer detaylar Haber-Kamera: Yasin DALKILIÇ KAYSERİ,DHA 86 MB ================================================================== 6)İKİNCİ EL EŞYA MAĞAZASI ALEV ALEV YANDI GAZİANTEP'in Nurdağı ilçesinde, elektrik kontağından çıktığı sanılan yangında, ikinci el ev eşyası satılan mağaza yandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hacı Boydak Haberleri | Hacı Boydak Kimdir - Haberler - Hacı Boydak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hacı Boydak kimdir, hayatı ve biyografisi. İstinaf mahkemesinden Boydaklar'a ret.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.5.2021 12:53:18. #1.16#

title