Haber : Kaymakam Arslantaş Milli Tekvandocuları Kabul Etti - Haberler

Haberi Paylaş

Kaymakam Arslantaş Milli Tekvandocuları Kabul Etti

Kaymakam Arslantaş Milli Tekvandocuları Kabul Etti

Sorgun Kaymakamı Ali Arslantaş, milli formayı giymiş ve Türkiye derecesi yapmış tekvandocuları makamında kabul ederek ödüllendirdi.

Sorgun Kaymakamı Ali Arslantaş, milli formayı giymiş ve Türkiye derecesi yapmış tekvandocuları makamında kabul ederek ödüllendirdi.

Arslantaş, kabulde yaptığı açıklamada, Sorgun Belediyespor Tekvando takımı sporcularının önemli başarılara imza attığını, alınan bu başarıların diğer sporcuları da teşvik ettiğini söyledi.

Kendisinin de bir zamanlar boks yaptığını ancak sporu bıraktıktan sonra çok kilo aldığını ifade eden Arslantaş, tekvandoculara yaşları ilerlemiş olsa da sporu bırakmamaları tavsiyesinde bulundu.

Antrenör Ahmet Turan Dinçer de Kaymakam Arslantaş'ın kendilerine her zaman destek çıktığını, bu desteklerin sürmesi durumunda hedeflerini daha da ileriye taşıyacaklarını belirtti.

Yapılan açıklamaların ardından Kaymakam Arslantaş, Balkan Şampiyonu milli tekvandocu Ömer Faruk Akgül, Avrupa üçüncüsü Zeynep Yeter Altan, yıldızlar Türkiye ikincisi Şahin Yılmaz ve Türkiye üçüncüsü Duygu Kaya'ya ödüllerini verdi.

AA / Spor

Sorgun Belediyespor Ali Arslantaş Türkiye Spor Haberler

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title