Haberler

Futbol Hakemlerinden "Karşıyaka'nın Filizleri"Ne Destek

Karşıyaka Belediyesinin öğrencilere burs desteği için hayata geçirdiği "Karşıyaka'nın Filizleri" projesine, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği üyeleri de destek verdi.

Karşıyaka Belediyesinin öğrencilere burs desteği için hayata geçirdiği " Karşıyaka'nın Filizleri" projesine, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği üyeleri de destek verdi.

Karşıyaka Belediyesinden yapılan açıklamada, belediyenin dar gelirli ailelerin çocuklarına burs desteği sağlamak için hayata geçirdiği " Karşıyaka'nın Filizleri" projesine destek veren Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği İzmir Şubesinin, iki üniversiteli gence burs vermeye başladığı belirtildi.

Hakemler Tolga Özkalfa, Alper Ulusoy, Halil Umut Meler, Kutluhan Bilgiç, Ekrem Kan, Baki Tuncay Akkın ve Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Üyesi Erol Ersoy'u makamında konuk eden Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, Türkiye'nin en önemli sosyal sorumluluk projelerinden biri olan "Karşıyaka'nın Filizleri"ne İzmirli Süper Lig hakemlerinin verdiği destekten mutluluk duyduklarını belirtti.

Hakemlerin yaptıkları katkının projenin Türkiye'ye yayılması noktasında önemli bir adım olduğunu bildiren Akpınar, "Destekleri için hakemlerimize çok teşekkür ediyor, tüm spor camiasına örnek olmasını diliyorum." ifadelerini kullandı.

Hakemler ise yaptıkları ortak açıklamada, Türkiye'de çok önemli bir alanda adalet dağıtan hakemler olarak, toplumsal sorumluluklarını yerine getirme anlamında bu önemli projeye katkı sunma kararı aldıklarını belirtti.

Bu sorumluluğu daha fazla insanın yerine getirmesini sağlamak için de ön ayak olmak istediklerini bildiren hakemler, "Başkanımız Hüseyin Mutlu Akpınar'ın bu projeyle açmış olduğu yoldan ilerlemek bizim adımıza onur vericidir. Bu ve gelecek projelerde de hakem camiası olarak her zaman üzerimize düşeni yapmaya hazırız." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA / Spor

Hüseyin Mutlu Akpınar Tolga Özkalfa Karşıyaka İzmir Spor Haberler

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Bakmadan Geçme

24-25 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 24-25 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 24-25 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24-25 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Pendik, Üsküdar, Esenler elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Keçiören, Pursaklar, Gölbaşı elektrik kesintisi! Gaziosmanpaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Gaziosmanpaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Fatih hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Fatih nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Eyüpsultan hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Eyüpsultan nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Lugano Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Lugano FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Lugano Fenerbahçe maçı CANLI izle! (HD) 23 Temmuz Lugano Fenerbahçe maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Lugano Fenerbahçe maçı ilk 11'i! Fenerbahçe'nin Lugano maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var?
AK Parti Sözcüsü Çelik: Katliam yasası gibi sunulması haksızlık, arzumuz sokaklarımızın güvenli hale gelmesi

AK Parti Sözcüsü Çelik: Katliam yasası gibi sunulması haksızlık, arzumuz sokaklarımızın güvenli hale gelmesi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title