Haberler

Eyof 2017 Erzurum Basın Toplantısı Yapıldı

Abone Ol

Türkiye’nin ev sahipliğinde gerçekleşen 13’üncü Avrupa Gençlik Olimpik Kış Festivali’nin (EYOF) basın toplantısı yapıldı.

Türkiye'nin ev sahipliğinde gerçekleşen 13'üncü Avrupa Gençlik Olimpik Kış Festivali'nin (EYOF) basın toplantısı yapıldı.

Palandökende bir otelde yapılan basın toplantısına Liney Halldosrdottır, TMOK Başkan Yardımcısı Hasan Arat, EOC Vekil Başkanı Janez Kocijani, Spor Genel Müdür Yardımcısı Murat Kocakaya, EOC Genel Sekreteri Raffaele Pagnozzı, EYOF 2017 Erzurum Genel Koordinatörü Necati Kaplan katıldı.

EOC Vekil Başkanı Janez Kocijani, "Türkiye Olimpiyat Komitesi bu kadar kısa bir sürede çok güzel bir iş çıkardı. EYOF bu yıl ki en önemli organizasyonlarımızdan birisidir" dedi.

Spor Genel Müdür Yardımcısı Murat Kocakaya, EYOF'a 34 ülkeden 675'i sporcu olmak üzere bin 311 kişinin katılacağını belirterek, "Erzurum'da yaptığımız Avrupa Gençlik Kış Olimpik Festivaline 34 ülkeden 675'i sporcu olmak üzere bin 311 kişi katılacaktır. İtalya dışındaki bütün ülkeler EYOF köyüne yerleşmiş durumdadır. Yarışmaya katılacak bütün sporculara başarılar diliyoruz" diye konuştu.

Türk Milli sporcuların gençliğe büyük ilham kaynağı olacağını söyleyen TMOK Başkan Yardımcısı Hasan Arat, "Bu hayali kuran çocuklarımız bugün Avrupa Gençlik Olimpik Festivalinde sporcu olarak yarışacaklar. Bizim Türk milli sporcularımız da buradaki gençliğe büyük ilham kaynağı olacağı ve gelecekte olimpiyat madalyası kazanacak gençlerin yetişeceğine inanıyorum" şeklinde konuştu. - ERZURUM

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor

Hasan Arat Erzurum Türkiye Avrupa Spor Haberler

Bakmadan Geçme

YARGI YEKTA KİMDİR? Yargı dizisi "Yekta" Uğur Polat kimdir, kaç yaşında, nereli, oynadığı dizi ve filmler nedir? AMARDEEP ANAND KİMDİR? MasterChef konuğu Amardeep Anand kaç yaşında, nereli? PANTENE ALTIN KELEBEK 2023 KAZANANLAR LİSTESİ: 49. Pantene AltIn Kelebek Ödülünü kimler kazandı, kazanan isimler kimler? DOĞUKAN İSLAMOĞLU KİMDİR? AK Parti Artvin Gençlik Kolları Başkanı Doğukan İslamoğlu neden öldü, kaç yaşında, hayatı ve biyografisi! BEŞİKTAŞ BAŞKANLIK SEÇİMİ SONUÇLARI: BJK yeni başkanı kim oldu 2023? Beşiktaş'ın yeni başkanı kim? Beşiktaş'ın YENİ BAŞKANI Hasan Arat kimdir, kaç yaşında, nereli? Beşiktaş Başkanlık seçimi kim kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ İNTERNET DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi İnternet Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ DİZİ ÇİFTİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Dizi Çifti ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek En İyi Romantik Komedi Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Kadın Oyuncu ödülü kim aldı, kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title