Spor salonunda büyük skandal! Eğitmen, halter kaldıran kadını kalçalarına dokunarak taciz etti

Spor salonunda büyük skandal! Eğitmen, halter kaldıran kadını kalçalarına dokunarak taciz etti

Filipinler'de yaşanan taciz olayı büyük infiale neden oldu. Videoda, spor salonunda halter çalışan Fern isimli kadının, spor eğitmeninin tacizine uğradığı anlar yer alıyor. Spor eğitmeni, halter çalışan kadının arkasına yaklaştıktan sonra kalçalarına dokunuyor.

Filipinler'de yaşayan 22 yaşındaki Fern isimli kadın, sürekli gittiği spor salonunda kendisini birden fazla kez taciz eden spor eğitmeninin tacizlerini kanıtlamak amacıyla plan kurdu. Kadın, halter çalıştığı sırada arkasına da bir kamera yerleştirdi. Bu sırada kadının arkasına yaklaşan spor eğitmeni, Fern'in spor yaptığı alandan geçerken, bir anlık duraksayıp genç kadının kalçalarına dokundu.

KISA SÜREDE 5 MİLYON İZLENDİ

Fern isimli kadın, kayıt altına aldığı videoyu sosyal medya hesabından paylaşarak, diğer kadınlara uyarıda bulundu. Fern aynı spor eğitmeninin kendisinin yanı sıra spor salonundaki diğer kadınlara da çok kez tacizde bulunduğunu söyledi. Kısa sürede elden ele yayılan video, 5 milyon izlenmeye ulaştı.

POLİSE ŞİKAYETTEN VAZGEÇİRDİLER

Fern isimli kadın, bir takipçisinin "Neden şikayetten vazgeçtin" şeklindeki sorusunu da yanıtladı. Talihsiz kadın, spor salonu yetkililerinin kendisine ulaştığını ve bir daha aynı olayın yaşanmaması sözünü aldıktan sonra konuyu polise iletmekten vazgeçtiğini söyledi.

Diğer yandan Fern isimli kadın, taciz anlarında kameranın açık olduğunun spor eğitmeni tarafından bilinmediğini ve tacizi kanıtlamak için böyle bir plan kurduğunu aktardı.

Spor salonunda büyük skandal! Eğitmen, halter kaldıran kadını kalçalarına dokunarak taciz etti
Haber Yorumları (4)
IBRAHİM CALİSKAN: şaka yapmıştır onun hocası nede olsa :D
YUKSEK EGİTİMLİ : su ortadoguda olanlarin hepsini toplayip filipinlerde olanlarin toplamina bolsen , hesap makinesi division by zero hatasi verir. makinanin bitleri bytelari overflow yer. quantum bilgisayara versen bu datayi , qubitler solucan deligi acar galaksiyi terkeder.
AHMET SAY: türkiyede spor salonları çok mu normal elle müdahale etmeselerde gözle taciz ediyorlar zaten birde hocalar erkeklere spor yardımı yapmak yerine bayanların dibinden ayrılmıyor
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title