Sosyal Medya Üzerinden Yapılan Çağrıya Kayıtsız Kalmadı

Sosyal Medya Üzerinden Yapılan Çağrıya Kayıtsız Kalmadı

Sosyal medya üzerinden yapılan çağrıya kayıtsız kalmadı Komedyen Ceyhun Yılmaz Sivas'ta üniversite öğrencileriyle konferansta buluştuSİVAS - Sivas Cumhuriyet Üniversitesi öğrencilerinin sosyal medya üzerinden "Ceyhun Yılmaz'ı Üniversitemizde görmek istiyoruz" hashtag'i ile yapılan çağrı...

Sosyal medya üzerinden yapılan çağrıya kayıtsız kalmadı
Komedyen Ceyhun Yılmaz Sivas'ta üniversite öğrencileriyle konferansta buluştu

SİVAS - Sivas Cumhuriyet Üniversitesi öğrencilerinin sosyal medya üzerinden "Ceyhun Yılmaz'ı Üniversitemizde görmek istiyoruz" hashtag'i ile yapılan çağrı üzerine ünlü komedyen kentte gelerek öğrencilerle 'Sosyal Medya Nasıl kullanılmaz' konulu konferansta buluştu.
İletişim Fakültesi konferans salonunda yoğun ilgi ile karşılaşan Yılmaz,"Fatih Belediyesi Başkanı Mustafa Demir'e ricalarda bulunuldu, o da sağolsun nezaketen benim de fikrimi alarak öğrencilere söz verdi. Bende verilen söz neticesin de bir hediye olarak buraya geldim. Cumhuriyet Üniversitesi öğrencilerine 'Sosyal Medya Nasıl Kullanılmaz' gösterisini yapacağım için çok mutluyum"dedi.
"Hadise'ye gönül koymayın"
Yılmaz, Sivaslı olan şarkıcı Hadise'ye gönül konulmaması gerektiğini ifade ederek,"İnsan bazen memleketini her yerde kalbin de taşır. Bence Sivas'a çok faydası olan bir isim,yakın zamanda da mutlaka gelecektir. İnanın insan bazen vakit bulamıyor. İnanın bazen bende vakit bulamıyorum.Gönül koymamanızı rica ederim bir temsilci olarak onu her zaman alkışlamanız lazım"şeklinde konuştu.
Yılmaz, daha sonra öğrencilere 'Sosyal Medya Nasıl kullanılmaz' konulu konferans vererek sorularını cevapladı.