Songül Karlı, 20 milyon TL dolandırıldığını söyleyerek eski eşine demediğini bırakmadı - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Songül Karlı, 20 milyon TL dolandırıldığını söyleyerek eski eşine demediğini bırakmadı

Haberler.com - Haberler | Magazin

Eski eşi Metin Yüncü'nün kendisini 20 milyon lira dolandırdığını söyleyen Songül Karlı, "Paramı versin rahat etsin. Dişimle, tırnağımla kazandım. Adam olsa benim paramı yemez" diyerek isyan etti.

Normalleşme sürecinin bitmesiyle tatile çıkan ünlü şarkıcı Songül Karlı, önceki gün kendisini görüntüleyen basın mensuplarıyla sohbet etti. Eski eşi hakkında konuşan Karlı, zehir zemberek ifadelerde bulundu.

"ADAM OLSA PARAMI YEMEZ"

Uçankuş muhabiriyle sohbet eden Karlı, eski eşinin 20 milyon TL'sini dolandırdığını söyleyerek "Ben elimi eteğimi çektim, söylemem gerekenleri de söyledim. Benlik bir şey yok. Paramı versin rahat etsin. Dişimle, tırnağımla kazandım. Ben köy köy gezdim. Adam olsa benim paramı yemez" dedi.

Songül Karlı, 20 milyon TL dolandırıldığını söyleyerek eski eşine demediğini bırakmadı

"BEN DE ŞİDDETE MARUZ KALDIM"

Ozan Güven'in sevgilisi Deniz Bulutsuz'a şiddet uyguladığı yönündeki haberler hakkında da konuşan Karlı, sözlerine şöyle devam etti: "Ben bir havaalanında karşılaşmıştım onunla (Ozan Güven ile)… 'Merhaba' dedim, çok sinirliydi. Tiyatrocuların geneli sempatiktir, tatlıdır. Ona da çok şaşırmadım. Hiç hoş değil. En fazla kapıyı çarpıp gidersin, evi terk et dersin. Ben de şiddete maruz kaldım. Öyle çok büyük şiddet değildi."

Songül Karlı, 20 milyon TL dolandırıldığını söyleyerek eski eşine demediğini bırakmadı
Haberler.com - Magazin Haberleri
Yorumlar (29)
Tokatlı Ayşe:Bir zamanlar bir türkü söylüyordun:benim yarim ayı gibi yar ayı gibi yar, yar üstüne yar sevenin vay haline vay. . . . şimdi işte tam dediğine geldin.
eser:ziyaaaaaa
Soyadınız:Kadınlar erkeklerin paralarını yiyince iyi bir kere de erkek yese ne olur
500
title