"Otobüsü yavaşlattın" tartışması tekme tokatlı kavgaya dönüştü

"Otobüsü yavaşlattın" tartışması tekme tokatlı kavgaya dönüştü

Ankara'da hareket halindeki belediye otobüsünün yavaş gitmesine neden olduğu öne sürülen kişi ile diğer yolcular arasında çıkan tartışma tekme ve yumruklu kavgaya dönüştü.

14.07.2020 04:27 | Son Güncelleme: 14.07.2020 10:30

Ankara'da hareket halindeki belediye otobüsünün yavaş gitmesine neden olduğu öne sürülen kişi ile diğer yolcular arasında çıkan tartışma, tekme ve yumruklu kavgaya dönüştü. Otobüs şoförü, kavga eden 4 yolcuyu kaldırım kenarında indirdikten sonra seferine devam etti.

YOLCU MÜDAHALE EDİNCE ŞOFÖR, 30 KM HIZA DÜŞTÜ

Olay, pazartesi akşam saatlerinde Sıhhiye-Eryaman seferini yapan 542 hat numaralı EGO otobüsünde meydana geldi. Yolculardan biri iddiaya göre; otobüsü hızlı kullandığı için şoföre tepki gösterdi. Otobüsü normal hızda kullandığını belirten sürücü ile itiraz eden yolcu arasında bir süre tartışma yaşandı. Bunun üzerine iddiaya göre sürücü, otobüsü Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerinde yaklaşık 30 kilometre hızda kullanmaya başladı.

'otobüsü yavaşlattın' tartışması tekme ve yumruklu kavgaya dönüştü

DİĞER YOLCULAR DA BU DURUMA TEPKİ GÖSTERİNCE KAVGA ÇIKTI

Diğer yolcular da otobüsün yavaşlamasına neden olan kişiye tepki gösterdi. Yolcular arasındaki bağrışmalar, bir süre sonra kavgaya dönüştü. 4 yolcunun tekme ve yumruklarla birbirine girmesi üzerine sürücü, otobüsü Şaşmaz kavşağı yakınlarında durdurdu. Sürücü, kaldırım üzerinde kavga etmeye devam eden yolcuları bırakarak, seferine devam etti.

'Otobüsü yavaşlattın' tartışması tekme tokatlı kavgaya dönüştü

Kaynak: DHA

Haber Yorumları (12)
TIRCI OSMAN: yok abi bunlar münferit yani sıradan olaylar, arkadaşlar akraba kavga ettiklerine göre, bunlar böyle anlaşıyolar abi, hem detercana hem yumuşatıya niye para verelim abi
YİLANLARİN OCU: tirlatma odman sizin oralarda boylemi demekki biliyorsun
BOZKURT: Olayın başrolü şoför ama atıp kaciyo anlamadım ben bu işi ...
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title