8 yaşındaki çocuk düğünde atılan maganda kurşunuyla hayatını kaybetti - Haberler
Haberi Paylaş

8 yaşındaki çocuk düğünde atılan maganda kurşunuyla hayatını kaybetti

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel

İstanbul'un Sultangazi ilçesinde sokak ortasında yapılan bir düğünde magandalar havaya ateş açtı. Kurşunlardan bir tanesi 3. katta balkonda duran 8 yaşındaki bir çocuğun çenesinden girerek ölümüne neden oldu. Görgü tanıklarından bir mahalle sakini, havaya ateş açanları daha önce uyardığını ancak "Sen ne karışıyorsun?" diyerek boğazlarına sarıldıklarını ifade etti.

Sultangazi İsmetpaşa Mahallesi'nde sokaktaki düğünde havaya ateş edilmesiyle kurşunlardan birisi 3 katlı binanın 3'üncü kat balkonunda duran 8 yaşındaki çocuğa isabet etti.

KURŞUN ÇENESİNDEN GİRDİ

Çenesinden giren kurşunla ağır yaralanan çocuk olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı. 8 yaşındaki çocuk yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak, hayatını kaybetti.

8 yaşındaki çocuk düğünde atılan maganda kurşunuyla hayatını kaybetti

UYARAN KİŞİNİN BOĞAZINA SARILDILAR: SEN NE KARIŞIYORSUN

Olayın görgü tanıklarından olan bir mahalle sakini, "Önce kurusıkı ile başladılar sonra gerçek silahla sıkarken 4'üncü kattaki çocuk vuruluyor. Düğün vardı, gelin arabası girince olay oldu, ondan sonra burası karıştı. Abla yukarıdan bağırdı, tanıyoruz kendilerini. Böyle kendini bilmezlerin eline silah veriyorlar. Ben önceden gidip uyardım. Damat mıydı, damadın akrabası mıydı boğazıma sarıldı, 'sen ne karışıyorsun' diye" dedi.

Polisin olayla ilgili çalışması devam ediyor.

8 yaşındaki çocuk düğünde atılan maganda kurşunuyla hayatını kaybetti
Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (4)
vatandaş :Allah rahmet eylesin küçücük çocuk. Yaşıyacağı bunca güzel günleri varken 8 yaşında toprağa girdi. Bu maganda kurşunları ile ilgili kaçıncı haber sadece bugün okuduğum 2. haber. Sizce bu olayın suçlusu magandamı? o kadar çok düğün gördümki sesler üzerine düğün yerine gelip, hiç birşey yapmadan yemeğini yiyip giden arkadaşlar. Onun için asıl suçluları sorgulamak gerekir. Ama bizim toplumumuz bu bilinçe bir türlü varamadı.
Murat Tunc:Allah belanızı versin!
MAVİ.blue. YEŞİL.:Ulan Allah belanızı versin.düğün magandaları şehir teröristleri.
500