Haberler

Vuslat 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Vuslat 23. son bölüm izle TRT 1

Güncelleme:

Vuslat 23. son bölümü ile ekrana geldi. TRT 1'in sevilen dizisinin son bölümü sonrasında Vuslat 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Vuslat son bölümde Tahsin, Feride'yi kaçırır. Kaçırıldığını gören ve takip eden Aziz ise ardında babasının olmasına anlam veremez. Vuslat son bölümü tamamı ve yeni bölüm fragmanı haberimizde.

TRT 1'in pazartesi günleri ekrana gelen dizisi Vuslat 23. son bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Son bölüm devamında Vuslat 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Vuslat son bölümde bir yanda Nehir bir yanda Tahsin, Feride'den kurtulma planları yapmaktadır. Nehir, Hasibe hanım ile gizlice buluşur ve Feride'nin öz kızının olmadığını biliyorum diyerek ondan kurtulmak istediğini söyler. Diğer yandan Tahsin, Feride'yi kaçırtır ve onu tehdit eder.

Vuslat 23. son bölüm izle TRT 1

VUSLAT 24. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Vuslat yeni bölümde Tahsin ile Feride'nin buluşmasında konuşmalar dikkat çekiyor. Feride "Neden benden ve ailemden çekiniyorsunuz" sözüne Tahsin "Ben oğlumu kaybetmekten korkuyorum" diyor. Bunu takip eden Aziz, babasının yolunu kesiyor ve hesap soruyor. Tahsin'in Feride'ye "Kararını verdin mi?" sorusu merak uyandırıyor. Fırat'ın mezarı başında Aziz, babasına gözdağı veriyor.

Vuslat 23. son bölüm izle TRT 1

Vuslat son bölüm tamamını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

VUSLAT SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Vuslat 23.bölümünde; Tahsin'in mahalleye girmesi bütün dengeleri altüst ederken eski hesaplar yeniden açılır ve Tahsin'in etrafındaki çember gittikçe daralır.

Ne Feride ne Aziz ne de Fırat, Hasibe ve Tahsin'in neden ve ne amaçla bir araya geldiğini anlayamaz. Fırat'ın öfkesi mahalleyi ayağa kaldıracak kuvvetlidir ve Hasibe bu sefer iyice köşeye sıkışmıştır. Aziz babasını mahalleye getiren sırrın Hasibe'de olduğunu düşünse de bağlantıyı çözemez, ailesi mahalleye yaklaştıkça soru işaretleri artar ve Aziz bu yap-bozun eksik parçalarını bulup çıkarması gerektiğini hisseder.

Emine'nin tuhaf halleri, Feride'nin kafasını karıştırır ve Emine'yi takip eder. Emine'nin gittiği yerde karşılaştığı sürpriz, Feride'nin şüphelerini artırır cinsten olacaktır…

Nehir, Feride'yi Aziz'den uzaklaştırmak için, Feride'yi şirketten göndermeye kararlıdır. Ancak, Aziz ve Sultan'ın yanında Kerem'in de Feride'nin gitmesine engel olacağını tahmin eder ve işini sağlama almak için son hamlesini gizliden yapar. Nehir, elindeki en güçlü kozu masaya koyacaktır.

Aziz'in istediği raporlar Nehir'in başını ağrıtır. Nehir ve Tahsin, yaptıkları usulsüzlükleri örtbas etmek için bütün yolları kapatsalar da Aziz'in ailesi için hazırladığı güzel sürpriz, herkesi köşeye sıkıştıracak, beklenmedik yüzleşmelere neden olacaktır…

Ne Salih Baba ne de Necmi mahallede yoktur. Tekin ve Ahmet bildikleri her yeri araştırırlar, ancak bulamazlar.Mahalledeki bu gizemli hava, Tekin'i almak için gelen yabancıyla daha da artar, yıllardır hafızalardan silinmeye çalışılan sırlar yavaş yavaş gün ışığına çıkıyordur artık.

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Haberler

Bomba iddia: Asgari ücrete temmuz ayında yüzde 15'lik ara zam geliyor

Bomba iddia: Asgari ücrete temmuz ayında yüzde 15'lik ara zam geliyor

Dilan Polat duruşma salonuna girerken yere yığıldı

Dilan Polat duruşma salonuna girerken yere yığıldı

AK Parti'de değişim başladı! Cumhurbaşkanı Erdoğan, 31 Mart'ın faturasını 7 il başkanına kesti

AK Parti'de değişim başladı! Cumhurbaşkanı Erdoğan, 31 Mart'ın faturasını 7 il başkanına kesti

Sahaya girip Ronaldo ile fotoğraf çektirmişti! UEFA'dan minik Berat'a görülmemiş ceza

Sahaya girip Ronaldo ile fotoğraf çektirmişti! UEFA'dan minik Berat'a görülmemiş ceza

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title