Haberler

Emine Gülizar Emecan kimdir? Nereli, kaç yaşında, mesleği ne? Hayatı ve biyografisi!

Güncelleme:

Bazı açık oturum programlarına konuk olan Emine Gülizar Emecan vatandaşlar tarafından merak edildi. Peki Emine Gülizar Emecan kimdir, nereli, kaç yaşında, mesleği ne? Hayatı ve biyografisi hakkında bilgilere haberimizden ulaşabilirsiniz.

Televizyon programlarına da katılan Emine Gülizar Emecan'ın hayatı ve biyografisi merak ediliyor. Peki Emine Gülizar Emecan kimdir, nereli, kaç yaşında?

EMİNE GÜLİZAR EMECAN KİMDİR?

Emine Gülizar EMECAN, 1968 Antalya doğumludur.

İnşaat Mühendisi, İş Güvenliği Uzmanı; İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesini bitirdi. Bahçeşehir Üniversitesinde İşletme yüksek lisansını tamamladı.

İş Güvenliği uzmanlık sertifikası sahibidir. İstanbul'da özel sektörde inşaat mühendisi ve iş güvenliği uzmanı olarak çalıştı. 2011-2017 yılları arasında 3 dönem CHP İstanbul İl Başkan Yardımcılığı görevinde bulundu. 2018 CHP 36. Olağan Kongresinde Parti Meclisi Üyeliğine seçildi. Hâlen bu görevi devam etmektedir. TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası, ÇYDD, CASEV Eğitim, Sağlık, Kültür Vakfı ve Giresun Vakfı üyelikleri bulunmaktadır.

Orta düzeyde İngilizce bilen Emecan, evli ve 2 çocuk annesidir.

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Emine Gülizar Emecan Antalya Gündem Güncel Haberler

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

Çorum'da dilencilik yapan kadının banka hesabındaki para şaşkına çevirdi

Çorum'da dilencilik yapan kadının banka hesabındaki para şaşkına çevirdi

Ankara'da asansör faciası! 13 yaşındaki Berensu can verdi

Ankara'da asansör faciası! 13 yaşındaki Berensu can verdi

Bakmadan Geçme

24 TEMMUZ HAVA DURUMU || Bugün hava nasıl? İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve diğer illerde hava nasıl olacak? #127777 BUGÜN HANGİ MAÇLAR VAR? 24 Temmuz günü maç var mı, hangi kanaldan yayınlanıyor, şifresiz mi? EMEKLİ MAAŞ FARKI ÖDEME TARİHİ! Emekli Sandığı emekli maaşı zam farkları ne zaman yatacak? Sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi ne oldu? Sokak köpekleri toplatılacak mı? Masterchef 2024 yeni bölüm fragmanı izle! Masterchef fragmanı yayınlandı mı? 24 TEMMUZ YENİ BÖLÜM TANITIMI 24 TEMUZ TV YAYIN AKIŞI: Bugün televizyonda neler var? TRT1, ATV, Kanal D, Show TV, TV8, Star TV, TV8, NOW 24-25 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 24-25 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 24-25 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24-25 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Pendik, Üsküdar, Esenler elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Keçiören, Pursaklar, Gölbaşı elektrik kesintisi! Gaziosmanpaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Gaziosmanpaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
Bahçeli'nin yardımcısından Özel'e: Seni şapşik, seninle çok eğleneceğiz

Bahçeli'nin yardımcısından Özel'e: Seni şapşik, seninle çok eğleneceğiz

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title