Haberler

Ali İhsan Yavuz kimdir, kaç yaşında? Ali İhsan Yavuz hangi ilin Milletvekili?

Güncelleme:

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, partisinin genel merkezinde basın toplantısı düzenledi.. Yavuz ""Biz bugün saat 16'da inşallah HÜDA PAR'ı ziyaret edeceğiz. Kısa süre içerisinde nihayete varacağını umuyorum" ifadelerini kullanmasının ardından vatandaşlar Ali İhsan Yavuzun kim olduğunu ve hangi ilin Milletvekili olduğunu araştırmaya koyuldular. Peki, Ali İhsan Yavuz kimdir, kaç yaşında? Ali İhsan Yavuz hangi ilin Milletvekili? İşte konu hakkında tüm merak edilenler...

2023 seçimlerine kısa bir süre kala AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, DSP, ANAP ve HÜDA PAR'la temaslara ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Yavuz ""Biz bugün saat 16'da inşallah HÜDA PAR'ı ziyaret edeceğiz. Kısa süre içerisinde nihayete varacağını umuyorum" ifadelerini kullanmasının ardından vatandaşlar arama motorlarına Ali İhsan Yavuz kimdir, kaç yaşında? Ali İhsan Yavuz hangi ilin Milletvekili? Sorularının yanıtını araştırmaya koyuldu. Detaylar haberimizde...

ALİ İHSAN YAVUZ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Ali İhsan Yavuz, 7 Temmuz 1969'da Trabzon'un Yomra ilçesinde doğdu. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Sakarya Müftülüğünde memurluk, Sakarya Barosu'na bağlı serbest avukatlık yaptı. 24-25. ve 26. dönem AKP milletvekili olarak görev yaptı. Halen TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu sözcüsü olarak görev yapmaktadır. Ali ihsan Yavuz evli ve dört çocuk babasıdır.

ALİ İHSAN YAVUZ HANGİ İLİN MİLETVEKLİ?

Ali İhsan Yavuz 24-25. ve 26. dönem Adalet ve Kalkınma Partisi Sakarya milletvekili olarak seçilmiş ve görev yapmıştır. Ak Partide üç dönem kuralı olması nedeniyle Yavuzun yeni dönemde Mecliste olması beklenmiyor.

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Ali İhsan Yavuz Milletvekili İhsan Yavuz AK Parti Gündem Politika Haberler

Orta Doğu'da yeni savaşa 24 saat kaldı! Hizbullah'tan İsrail'e son uyarı

Orta Doğu'da yeni savaşa 24 saat kaldı! Hizbullah'tan İsrail'e son uyarı

Adliyedeki tuvalet krizi cumhuriyet başsavcısını görevinden etti

Adliyedeki tuvalet krizi cumhuriyet başsavcısını görevinden etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, G-7 Zirvesi'nde yanına gelen Fransa Cumhurbaşkanı Macron ile görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, G-7 Zirvesi'nde yanına gelen Fransa Cumhurbaşkanı Macron ile görüştü

Bakmadan Geçme

Hamster Combat ne zaman listelenecek? Kurban bayramının arefesinde oruç tutulur mu 2024? Kurban bayramı teşrik tekbirleri ne zaman başlar, nasıl yapılır 2024? Kurban kestikten sonra kılınan namaz nedir, var mıdır 2024? Kurban etinin kaçta kaçı dağıtılır 2024? 15-16 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 15-16 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 15 Haziran 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 15 Haziran Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 15 Haziran 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 15 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 15 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 15-16 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 15-16 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 15-16 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 15-16 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 15-16 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi!
Sinan Ateş cinayetinin kilit ismi Tolgahan Demirbaş, savcıyı açık açık tehdit etti: Onlarla aynı safta olmayın

Sinan Ateş cinayetinin kilit ismi Tolgahan Demirbaş, savcıyı açık açık tehdit etti: Onlarla aynı safta olmayın

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title