İngiliz muhabir Bodrum'da alevlerin ortasında yayın yaptı, o anlar kamerada - Haberler
Haberi Paylaş

İngiliz muhabir Bodrum'da alevlerin ortasında yayın yaptı, o anlar kamerada

Haberler.com / Emine Ezgi Özdemir - Haberler | Dünya

Türkiye'deki yangınlarla ilgili haber yapmak için Bodrum'a gelen Sky News haber kanalının muhabiri Alex Crawford, yayını alevlerin arasında gerçekleştirdi. Crawford'ın yangındaki son durumu aktardığı o anlara ait görüntüler dünya basınında geniş yankı uyandırırken, sosyal medyada da hızla yayıldı.

Ülkemizde orman yangınlarıyla mücadelede 7'nci gün geride bırakılırken, dünya basını da tüm gelişmeleri yakından takip ediyor. CNN'den Al Jazeera'ye, BBC'den The Guardian'a dünya medyası Türkiye'deki orman yangını haberler ine geniş yer ayırmaya devam ediyor.

YANGIN ANINI BODRUM'DAN AKTARDI

Yangın bölgelerinde gerçekleştirilen çalışmalar anbean aktarılırken, İngiltere merkezli Sky News haber kanalının muhabiri Alex Crawford da alevlerle boğuşan Bodrum'da yayın gerçekleştirdi. Crawford görüntülerde geldikleri yolun yangının etkisi altına girdiğini esen kuvvetli rüzgarlar eşliğinde anlattı.

ALEVLERİN ARASINDA YAYIN YAPTI

Yaşananları alevlerin arasından aktaran Alex Crawford'ın o anları dünya basınında geniş yankı uyandırdı. Yangının boyutunu ortaya koyan görüntüler sosyal medyada da hızla yayıldı.

İngiliz muhabir Bodrum'da alevlerin ortasında yayın yaptı, o anlar kamerada
Haberler.com - Son Dakika Haberleri
Emine Ezgi Özdemir
Editör Haberler.com - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (2)
Turgay Çakmak:TÜM DÜNYAYA HABER DEGİL MÜJDE VERİYOR ALLAH BÜYÜK BİZ İSTİKLAL SAVAŞI VERMEYE ÖMRÜMÜZ YETTİGİNCE HAZIRIZ BAYRAGI DEVREDECEGİMİZ GENÇLERİMİZ VAR YIKAMIYACAKSINIZ BÖLEMİYECEKSİNİZ PARÇALANMAYACAGIZ AYASOFYA ,DOGALGAZ ,KIBRIS MARAŞ BÖLGESİ HRISTİYNLARI ÇILTIRTIYOR VE ALLAH BÜYÜK ÇILDIRTMAYA DEVAMMMMMMM ,
aysegul cabbar :abla ne işin var orda
500