Siyasi Parti İl Başkanları Birliktelik Mesajı Verdi

Siyasi Parti İl Başkanları Birliktelik Mesajı Verdi

Kocaeli’de AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın ev sahipliğinde 7 siyasi partinin il başkanı bir araya gelerek birliktelik mesajı verdi.

Siyasi Parti İl Başkanları Birliktelik Mesajı Verdi

Kocaeli'de AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan'ın ev sahipliğinde 7 siyasi partinin il başkanı bir araya gelerek birliktelik mesajı verdi.

Siyasi parti il başkanları, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan'ın ev sahipliğinde buluştu. 7 siyasi parti il başkanının bir araya geldiği toplantıda Milli İradeye karşı yapılan darbe girişimine karşı birliktelik mesajı berildi. AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan'ın ev sahipliğinde yapılan toplantıya CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay, MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Sinan Ejderoğlu, DSP Kocaeli İl Başkanı Halim Dedeoğlu, Demokrat Parti Kocaeli İl Başkanı Mustafa Nazlıgül ve BBP Kocaeli İl Başkanı Nihat Yıldız ile başkan yardımcıları katıldı.

"Evlere de gitsek teyakkuzda olacağız"

Toplantıda ev sahibi olarak basın açıklaması yapan AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, "Her ay ilk Pazartesi günü bir araya gelip, birlikte ülke ve kent gündemini müzakere edip kente faydası olacak işler yapacağız. Darbeye karşı birlik ve beraberlik içinde meydanlarda demokrasi nöbetleri devam ediyor. Parti ayrımı yapmadan nöbetlere gelenlere teşekkür ediyoruz. Pazar günü Yenikapı'da büyük bir miting yapılacak, bütün partilileri bu mitinge davet ediyoruz. Devlet programı olduğu için gelmek isteyen herkes gelebilecek. İlimizde de Cumartesi günü Perşembe Pazarı alanında final programı yapacağız. Demokrasi nöbetlerini belki sonlandırıyoruz ancak evlerimize de gitsek teyakkuz halinde olmaya devam edeceğiz" dedi. - KOCAELİ

Kaynak: İHA