Şırnak'ta Vurulan 2 Kişinin Cenazesi 8 Gün Yerde Kaldı

Şırnak'ta Vurulan 2 Kişinin Cenazesi 8 Gün Yerde Kaldı

11.01.2016 12:20 | Son Güncelleme: 11.01.2016 12:50
Şırnak'ta Vurulan 2 Kişinin Cenazesi 8 Gün Yerde Kaldı

Şırnak'ta 8 gün önce çıkan çatışmada Orman Müdürlüğü'nün bahçesinde vurulan 2 kişinin cenazesi bugün uzun uğraşlar sonucu bulundukları yerden alındı.

Şırnak merkez Dicle Mahallesi'nde 8 gün önce çıkan çatışmada Orman Müdürlüğü bahçesinde vurulan ve güvenlik nedeniyle alınamayan 2 kişinin cenazesi, yapılan görüşmeler sonucu HDP'li Milletvekilleri ve Belediye Başkanı tarafından bulunduğu yerden alınarak Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

CENAZELERİ HDP'Lİ VEKİLLER ALDI

Şırnak Dicle Mahallesinde 8 gün önce çıkan çatışmada vurulan ve Orman Müdürlüğü bahçesinde yerde kalan 2 kişinin cenazesi, bugün olay yerinden alındı. HDP Milletvekilleri Leyla Birlik, Mahmut Toğrul, Müslüm Doğan ve Şırnak Belediye Başkanı Serhat Kadırhan Şırnak Valiliği ile yaptıkları görüşmeden sonra cenazeleri almak için bölgeye gitti. Güvenlik güçlerinin önlem aldığı ve vatandaşları yaklaştırmadığı olay yerinden, cenazeleri HDP'li Milletvekilleri ve Belediye çalışanları alarak Devlet Hastanesi morguna getirdi. Cenazelerin kimliklerinin belli olmadığını söyleyen HDP Şırnak Milletvekili Leyla Birlik, yapılacak olan işlemlerden sonra kimliklerin tespit edilebileceğini söyledi.

Şırnak'ta Vurulan 2 Kişinin Cenazesi 8 Gün Yerde Kaldı
Şırnak'ta Vurulan 2 Kişinin Cenazesi 8 Gün Yerde Kaldı

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Haber Yorumları (144)
ADINIZI YAZIN: hdp li millet vekillerinede sıkın dın düşmanlarına
ÇOCUKLAR ÖLMESİNNN...: bu kadar mı insansınız ne olursa olsun kim olursa olsun 8 gündür yerde kalan insan netice de acınacak haldesiniz yazıklar olsun
DOĞULU VATANSEVER: Burada tek suçlu Belediyedir... Böyle şeyler haber dahi yapılmamalıdır... Halkun huzur ve güvenliği, halkın refah içinde yaşamas8 için Belediyelere önemli görevler düşüyor.. Peki hangi Belediye görevini tam olarak yerine getirdi.. Devletin bütçesiyle terörü beslediler, halka değil teröre dolaylı şekilde hizmet ettiler... O leşleri almak Belediyenin görev alanındadır...
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title