MÜSLÜM DOĞAN HABERLERİ

Müslüm Doğan haber, Müslüm Doğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Müslüm Doğan

Müslüm Doğan

Müslüm Doğan Kimdir ?

25. dönem HDP milletvekili adayı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Müslüm Doğan - 23.05.2019
Vali Şentürk, Üniversiteliler ve Koruma Altındaki Çocuklarla İftar Yaptı
Vali Şentürk, eşi Münevver Şentürk, 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Murat Bulut, Garnizon Komutanı Personel Binbaşı Müslüm Doğan ve İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Uysal Ağaoğlu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız, Halime Hatun Kız Yurdu Müdürü Hilal Yıldırım ile Halime Hatun Yurt Müdürlüğündeki üniversite öğrencileri, Sevgi Evleri bünyesinde bulunan evlerde kalan kız çocukları ve mülteci aileleriyle iftara katıldı.
Müslüm Doğan - 19.11.2018
CHP'de İstifa Depremi Devam Ediyor
Önceki gün CHP Şanlıurfa İl Başkanlığından 12 yönetim kurulu üyesinin toplu halde istifa etmesinin yankıları devam ederken, bugün de Karaköprü İlçe Başkanlığında istifalar yaşandı. CHP Karaköprü İlçe Başkan Yardımcısı Servet Bilgi ile Yönetim Kurulu üyeleri Leyla Bozkurt, Bekir Sıddık Palalı, Kemal Demircan, Müslüm Doğan, Ali Uğur ve Abdurrahman Deli'nin istifa ettikleri öğrenildi.
Müslüm Doğan - 21.05.2018
Hdp'de Milletvekillerinden 25'i Liste Dışı Kaldı
Listeye giremeyen milletvekilleri HDP'nin aday listesinde önemli değişikliklere gidilirken, milletvekillerinin önemli bir çoğunluğu yeniden aday gösterilmedi. HDP milletvekillerinden Sırrı Süreyya Önder, Ertuğrul Kürkçü, Mehmet Ali Aslan, Dilek Öcalan, Müslüm Doğan, Behçet Yıldırım, Mizgin Irgat, Çağlar Demirel, Ziya Pir, Sibel Yiğitalp, Nihat Akdoğan, Abdullah Zeydan, Celal Doğan, Ali Atalan, Erol Dora, Gülser Yıldırım, Dengir Mir Mehmet Fırat, Burcu Özkan, Kadri Yıldırım, Aycan İrmez, Adem Geveri, Nadir Yıldırım, Saadet Becerekli listede yer almadı.
Müslüm Doğan - 15.05.2018
TBMM Genel Kurulu
HDP İzmir Milletvekili Müslüm Doğan, grubu adına yaptığı konuşmada, iktidarın tarım politikalarını eleştirdi.
Müslüm Doğan - 09.05.2018
Hdp İzmir Milletvekili Doğan Açıklaması
HDP İzmir Milletvekili Müslüm Doğan, "Çok hassas bir süreç. Eğer HDP yüzde 10 barajının altında kalırsa AKP'nin parlamentodaki çoğunluğu sağlanmış olacaktır.
Müslüm Doğan - 02.05.2018
Hdp'nin Baraj Sorunu Yok"
HDP İzmir Milletvekili Müslüm Doğan, "AKP-MHP ittifakına karşı partilerin bir araya gelerek oluşturdukları yeni odak merkezi aslında sağlıksız bir odak merkezidir.
Müslüm Doğan - 17.04.2018
Dha Yurt Bülteni-5
HDP'li Pervin Buldan'ı, partililer İzmir Adnan Menderes Havaalanı'nda karşılayacak. Buldan, önce HDP İzmir İl Başkanlığı binasına gidecek. Pervin Buldan'a, HDP'li milletvekillerinden Serpil Kemalbay Pekgözegü, Ertuğrul Kürkçü, Müslüm Doğan, Hüda Kaya, Garo Paylan, Zeynep Boğa, Aysel Güzel, Kadın Meclis Üyeleri, Parti Meclisi (PM) üyeleri ve çok sayıda partili de eşlik edecek.
Müslüm Doğan - 04.04.2018
Vali Yardımcısı Kahveci'ye Veda
Yemeğe, 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Tanju Selçuk Yücel, Cumhuriyet Başsavcısı Cuma Çoban, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Kamil Kaya, Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Taş, Askerlik Şubesi Başkanı ve Garnizon Komutanı Personel Yüzbaşı Müslüm Doğan, İl Jandarma Komutanı Albay Hacı Mehmet İnce, İl Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal, kaymakamlar ve İl Genel Sekreteri Halis Nalbant ile kurum müdürleri katıldı.
Müslüm Doğan - 03.04.2018
TBMM Genel Kurulu
HDP İzmir Milletvekili Müslüm Doğan, gecekondu sorununun ülkenin en önemli sorunlarından biri olduğunu ifade etti.
Müslüm Doğan - 29.03.2018
TBMM Genel Kurulu
HDP İzmir Milletvekili Müslüm Doğan, Çiftlik Bank olayında, milletin dini duyguları kullanılarak kandırıldığını söyledi.
Müslüm Doğan - 27.03.2018
Hdp TBMM Grup Toplantısı
Temelli, Çiftlik Bank konusunda HDP İzmir Milletvekili Müslüm Doğan'ın 25 Aralık 2017'de soru önergesi verdiğini ve Sermaye Piyasası Kurulunun (SPK) 28 Aralık'ta savcıları göreve çağırdığını, ancak kimsenin ilgilenmediğini iddia etti.
Müslüm Doğan - 22.03.2018
TBMM Genel Kurulu Toplandı
HDP İzmir Milletvekili Müslüm Doğan, Alevi toplumu ve Diyanet İşleri Başkanlığı hakkında gündem dışı konuşmasında, "Laiklik eğer esas alınacaksa devletin dini olmaz.
Müslüm Doğan - 21.03.2018
Nevruz Bayramı Kutlamaları
HDP İzmir Milletvekili Müslüm Doğan, burada yaptığı konuşmada, 5 bin yıl önce yakılan ateşin hiç sönmediğini ve yanmaya devam ettiğini söyledi.
Müslüm Doğan - 15.03.2018
Zeytin Dalı Harekatı'na Destek
Şehitkamil Sebze ve Meyveciler Dayanışma Derneği Başkanı Müslüm Doğan, burada yaptığı açıklamada, Zeytin Dalı Harekatı'nın, Türk halkının huzur ve bekası için gerçekleştirildiğini söyledi.
Müslüm Doğan - 09.02.2018
Eğitimcilerden Gönüllü Askerlik Başvurusu
Askerlik Şubesi Başkanı ve Garnizon Komutanı Personel Yüzbaşı Müslüm Doğan'a dilekçeleri teslim eden Durmuş, vatan savunması söz konusu olduğu zaman, her vatan evladının orduda görev almak için can attığını belirtti.
Müslüm Doğan - 18.01.2018
TBMM Genel Kurulu Toplandı
HDP İzmir Milletvekili Müslüm Doğan ise OHAL ve KHK'lere yönelik eleştiride bulundu.
Müslüm Doğan - 18.01.2018
Üzüm Üreticilerinin Sorunlarını Araştırma Komisyonu Toplandı
HDP İzmir Milletvekili Müslüm Doğan, üzüm üretimi ile tüketim sürecindeki tüm ürünlerin yeniden ele alınması gerektiğini belirtti.
Müslüm Doğan - 13.01.2018
Meclis Araştırma Komisyonuna Üye Seçimi
Üyeler ise AK Parti milletvekilleri Şahin Tin (Denizli), Canan Candemir Çelik (Gaziantep), Ahmet Tan (Kütahya), Erdoğan Özegen (Niğde) ve Celil Göçer (Tokat), CHP milletvekilleri Orhan Sarıbal (Bursa), Okan Gaytancıoğlu (Edirne), Kamil Okyay Sındır (İzmir) ve Mazlum Nurlu (Manisa), HDP İzmir Milletvekili Müslüm Doğan ve MHP İzmir Milletvekili Ahmet Kenan Tanrıkulu'dan oluşuyor.
Müslüm Doğan - 03.01.2018
Hdp İzmir Milletvekili Doğan Açıklaması
HDP İzmir Milletvekili Müslüm Doğan, son KHK ile getirilen taşeron işçilerle ilgili düzenlemenin geri çekilmesi ve tüm taşeron işçileri kapsayacak yeni bir düzenleme yapılması için mücadele edeceklerini söyledi.
Müslüm Doğan - 25.12.2017
Hdp'li Doğan'dan Başbakan Yıldırım'a "Çiftlik Bank" Sorusu
HDP İzmir Milletvekili Müslüm Doğan, bakanlıkların incelemesiyle gündeme gelen "Çiftlik Bank"ı Başbakan Binali Yıldırım'a sordu.
Müslüm Doğan - 25.12.2017
Hdp'li Doğan'dan Başbakan Yıldırım'a "Çiftlik Bank" Sorusu
HDP İzmir Milletvekili Müslüm Doğan, bakanlıkların incelemesiyle gündeme gelen "Çiftlik Bank"ı Başbakan Binali Yıldırım'a sordu.
Müslüm Doğan - 25.12.2017
Dha İstanbul Bülteni - 3
======================= 4- HDP'Lİ DOĞAN'DAN BAŞBAKAN YILDIRIM'A "ÇİFTLİK BANK" SORUSU İstanbul DHA HDP İzmir Milletvekili Müslüm Doğan, bakanlıkların incelemesiyle gündeme gelen "Çiftlik Bank"ı Başbakan Binali Yıldırım'a sordu.
Müslüm Doğan - 25.12.2017
Hdp'li Doğan'dan Başbakan Yıldırım'a "Çiftlik Bank" Sorusu
İstanbul DHAHDP İzmir Milletvekili Müslüm Doğan, bakanlıkların incelemesiyle gündeme gelen "Çiftlik Bank"ı Başbakan Binali Yıldırım'a sordu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Müslüm Doğan Haberleri | Müslüm Doğan Kimdir - Haberler - Müslüm Doğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Müslüm Doğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Başarılı alt yapı antrenörüne İtalya daveti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.9.2021 23:00:56. #1.14#

title