Sinirlerine hakim olamayan doktor, özel muayenehanesine bebeğini getiren babaya saldırdı

Sinirlerine hakim olamayan doktor, özel muayenehanesine bebeğini getiren babaya saldırdı

Haberler.com - Haberler | 3. Sayfa

İzmir'de özel bir kliniğe çocuklarını götüren aile, doktora uyguladığı tedavinin bir işe yaramadığını söyledi. Bu sözler karşısında küfretmeye başladığı iddia edilen doktor, bebeğin babasının kendisini videoya almasıyla saldırmaya başladı. O anlar, babanın cep telefonu ile saniye saniye kaydedildi.

İzmir'in Bornova ilçesinde bir aile, 10 aylık bebeklerinin rahatsızlığı için defalarca özel bir kliniğine gitti. İddiaya göre geçtiğimiz günlerde tekrar muayenehaneye giden aile, yapılan tedavilerin bir işe yaramadığını söyleyip farklı bir alternatifin denenmesi fikrini ortaya attı.

"VİDEOYA ALINCA DARBETMEYE BAŞLADI"

Bebeğin babası, bu talep karşısında doktorun sinirlendiğini ve kendisini darbettiğini öne sürdü. Saldırıya uğradığını söyleyen baba, "Bağırarak küfür etti. O anları videoya almak istediğimizde de yaralamaya teşebbüs edip darbetti, boğazımı sıktı." dedi.

ANBEAN KAYDEDİLDİ

Şahıs o anları cep telefonu ile kayda aldı. Görüntülerde doktorun babaya doğru hamleler yaptığı ve araya giren klinik görevlilerinin kendisini sakinleştirmeye çalıştığı görüldü. Sinirlerine hakim olamayan doktorun bir ara eline tahta bir obje aldığı da videoda yer aldı.

Sinirlerine hakim olamayan doktor, özel muayenehanesine bebeğini getiren babaya saldırdı
Haber Yorumları (251)
ALİCİM: ben uzman doktorum zaten alicim :D çok mühendis kapımda sıra bekliyor alicim :d hiç bir doktorun okuduğu kadar okumadınız pratisyen dahil alicim. . . o zaman çok ve boş konuşmayın alicim. :d az daha okuyaydın da pratisyen olaydın :D
HAKLILIK PAYI: ben de mühendis olacağıma pratisyen olmak isterdim ama ikisi de olamadım :(
YÜKSEK MÜHENDİS: Kardeş senin hastaları tedavi ettiğin cihazları kullandığın telefonu bile mühendisler tasarlıyor. Ben teknoloji üretmesem sen ancak hasta düşüncelerini tedavi edersin. Bi corona çıktı aşısını bile genetikçiler üretiyo. Kullandığın ilaçları kimyacılar üretiyo. Kendini bu kadar önemseme olur mu
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title