Simit aracında uyuyan vatandaşın görüntüsü yürek dağladı

Simit aracında uyuyan vatandaşın görüntüsü yürek dağladı

22.02.2021 09:38 | Son Güncelleme: 22.02.2021 10:52

Bayrampaşa'da metrobüs çıkışı çekilen görüntüde bir vatandaşın İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne ait elektrik direğine bağlı olan simit aracında uyuduğu görüldü. Fotoğraf kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

İstanbul'da çekilen bir kare görenlerin yüreğini sızlattı. Bayrampaşa metrobüs çıkışında İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne ait bir simit aracında kaydedilen görüntüde, bir vatandaşın uyuduğu anlar fotoğraflandı.

Buz gibi havada kimliği belirsiz bir vatandaşın elektrik direğine bağlı olan simit aracında uyuması yoldan geçenlerin de dikkatini çekti. Bir vatandaşın çektiği kare çok kısa bir sürede sosyal medyada gündem oldu.

İşte yürekleri sızlatan o görüntü;

Simit aracında uyuyakalan vatandaşın görüntüsü yürek dağladı
Simit aracında uyuyan vatandaşın görüntüsü yürek dağladı
Haber Yorumları (11)
KİMİ KİMİ: Ah ulan adaletsizlik diz boyu kimisi 4 5 maaş alır dünyada cenneti yaşar, kimisi beş parasız gezer soğuktan donmamak için çaresizlikten simit arabasında yatar. Kimisi gider bin lirayı bir gecede yer, kiminin o bin lira bir kaç haftalık idare parasıdır
KOTO: Fakirlik diz boyu gidiyeahhh
FANİ: Bu dünyayı aç bırakan açgözlülerdir
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title