Siirt Şehit ve Gazi Federasyonu Terörü Lanetledi

Siirt Şehit ve Gazi Federasyonu Terörü Lanetledi

Siirt Şehit ve Gazi Federasyonu Başkanı Recep Teğin, Son Günlerde Artan Terör Olaylarına Karşı Herkesin Üzerine Düşen Görevi Yapmasını İstedi.

Siirt Şehit ve Gazi Federasyonu Terörü Lanetledi

Siirt Şehit ve Gazi Federasyonu Başkanı Recep Teğin, son günlerde artan terör olaylarına karşı herkesin üzerine düşen görevi yapmasını istedi.

Federasyon Başkanı Teğin, dernek binasında bir basın toplantısı düzenleyerek, teröre karşı birlik mesajı verdi. Dernek yöneticileri Burhan Yeylek, Abdulbaki Olgaç ve bazı üyelerin de hazır bulunduğu toplantıda, halkı teröre karşı bilinçli olmaya davet eden Başkan Teğin, "Son günlerde bölgemizde yaşanan terör olayları, halkı huzursuz etmeye ve kaygılandırmaya başladı. Terörün dini, dili ve ırkı yoktur. Terör hiç kimseye fayda vermemiştir. Bu bölgede cereyan eden olaylar bizleri derinden üzüyor. Dün Kıbrıs

Savaşı için Edirne'den, Trabzon'dan, Diyarbakır'dan, Kars'tan, Siirt'ten, Türkiye'nin dört bir yanından binlerce insan nasıl seferber olduysa, yarın da aynı şekilde teröre karşı seferber olacaktır. Aramıza nifak tohumları ekenlere izin vermemeliyiz. Şehit ve Gazi Federasyonu olarak terör ve yandaşlarını lanetliyoruz ve herkesi teröre karşı bilinçli olmaya davet ediyoruz. Birlik ve beraberliğimizi muhafaza edelim, ülkemizi bölmek isteyenlere fırsat vermeyelim" dedi.

(İA-FA-OM-OK-Y)