Şeyma Subaşı, 3 aylık hamile olduğu iddiasını kesin bir dille yalanladı - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

  Şeyma Subaşı, 3 aylık hamile olduğu iddiasını kesin bir dille yalanladı

  Hürriyet - Magazin
   - Güncelleme:

  Önceki gün Mısırlı sevgilisi Mohammed Al Saloussi'den romantik bir evlenme teklifi alan Şeyma Subaşı, günlerdir konuşuan 3 aylık hamile olduğu iddiasına yanıt verdi. Hamile olmadığını belirten Subaşı, "Evlenmeden olmaz" ifadelerini kullandı.

  Şeyma Subaşı bir süredir aşk yaşadığı Mohammed Al Saloussi ile evlilik kararı alıp apar topar hazırlıklara başlayınca hamile olduğu ileri sürüldü. Günlerdir hakkında hamilelik iddiası ortaya atılan Subaşı sonunda sessizliğini bozdu.Hürriyet'e özel açıklama yapan Subaşı haberlere gülüp geçtiğini söyleyerek "Herkes her şeyi konuşuyor, Türkler her şeyi biliyor zaten" dedi.

  "EVLENMEDEN HAMİLE KALMAM"

  Temmuz ayında İbiza'da nikah masasına oturmayı planladıklarını söyleyen Şeyma Subaşı, sözlerine şöyle devam etti: "Kesinlikle hamile değilim, evlenmeden olmaz zaten. Açıkçası benim artık Türkiye ile alakam yok. Benimle de o kadar ilgilenilmiyordur artık diye düşünüyorum ama hala hakkımda konuşuluyor. Daha evlenmeden boşanmamı konuşuyorlar, boşanırsam ne kadar alacağımı, nafakamı konuşuyorlar."

  Şeyma Subaşı, 3 aylık hamile olduğu iddiasını kesin bir dille yalanladı

  DÜĞÜNDEN SONRA MIAMI'DE YAŞAYACAKLAR

  Yaz boyunca İbiza'da kalacağını anlatan Şeyma Subaşı, şu sıralar Miami'daki evinde tadilat yapıldığını da belirtti. Düğünden sonra İbiza'da kalacak olan çift, eylül ayında ABD'ye dönerek Miami'deki evlerine "Mrs. and Mr. Saloussi" olarak yerleşecek.

  Şeyma Subaşı, 3 aylık hamile olduğu iddiasını kesin bir dille yalanladı

  Hürriyet - Magazin

  Mohammed Al Saloussi, Şeyma Subaşı, Evlilik, Subaşı, Magazin, Haber

  beğendim
  alkışladım
  beğenmedim
  güldüm
  üzüldüm
  sinirlendim
  şaşırdım
  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title