Seyahat izni alabilmek için çatıya çıktı, istediği olunca sevgi kelebeğine döndü

Seyahat izni alabilmek için çatıya çıktı, istediği olunca sevgi kelebeğine döndü

İhlas Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

Antalya'da, Kayseri'deki kızının yanına gitmek için seyahat izni çıkarmaya ikametinin olmadığı kaymakamlığa gelen adam, belgeyi alamayınca kaymakamlığın karşısındaki apartmanın çatısına çıkarak herkese ağzına geleni saydırdı. Polisin ikna etmesiyle çatıdan indirilen adam, izin verileceğini öğrenince "Devletimi çok seviyorum, onlara aşığım" dedi.

Antalya'da, Kayseri'deki kızının yanına gitmek isteyen Mustafa İ. (46), Muratpaşa Kaymakamlığına gelerek seyahat izni çıkarmak istedi. İkametgahı Kepez ilçesinde görünen Mustafa İ'ye, bulunduğu ikametgaha ait kaymakamlığa gitmesi gerektiği söylendi. Bunun üzerine sinirlenen Mustafa İ., kaymakamlık binasının karşısındaki 5 katlı bir apartmanın çatısına çıkarak intihar teşebbüsünde bulundu.

"BENİ REZİL ETTİNİZ"

Çatıda herkese ağzına geleni saydıran Mustafa İ., kendisini görüntüleyen gazetecilere de, "Çek iyi çek. Bir tek şey istedim. Çocuğumun yanına gitmek. İyi çek, herkesten şikayetçiyim. Kimse benimle ilgilenmedi. Beni rezil ettiniz. Sadece çocuğum için izin istedim" diye haykırdı.

Seyahat izni alabilmek için çatıya çıktı

"DEVLETİMİ SEVİYORUM, ONLARA AŞIĞIM"

Bölgeye sevk edilen polis ekipleri Mustafa İ.'yi ikna ettikten sonra bulunduğu yerden güvenli bölgeye aldı. Apartmandan aşağı indirilen Mustafa İ. izin alınacağını öğrenince, "Teşekkür ederim. Allah razı olsun sizden. Devletimi çok seviyorum, onlara aşığım" dedi, kendisine yardımcı olan bir polis memuruna ise 'seni seviyorum' diyerek teşekkür etti.

Mustafa İ., Muratpaşa Kaymakamlığına ait bir araca bindirilerek seyahat izin belgesi için bağlı bulunduğu kaymakamlığa götürüldü.

Seyahat izni alabilmek için çatıya çıktı, istediği olunca sevgi kelebeğine döndü

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları (3)
TUFAN CELİK: Anlaşıldı !!!! Yarından itibaren çatılardan adam toplamaya başlayacağız
PENTAKİLL LOL: ülkende bir yerden başka bir yere gitmek için gereksiz 3 kuruşluk adamların oyuncağı oluyorsun. olmayan bir virüsü böyle insanları hapis hayatı yaşatın bakalım. :) haa bu arada 2 aşı yaptıran teyze ölmüş. aşı üreticileri çeyrek zamanda 1.7 milyar euro kar yapmış he bide 6 ay sonra bi mutasyonlul daha geliyor :D bilginize.
KUMKUM : Oy verin hala siz.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title