''Sevgilisi dolandırıcı'' denilen Şeyma, iddialara ateş püskürdü! Bu kez müstakbel enişte de sessiz kalamadı - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

''Sevgilisi dolandırıcı'' denilen Şeyma, iddialara ateş püskürdü! Bu kez müstakbel enişte de sessiz kalamadı

Haberler.com - Haberler | Magazin

Şeyma Subaşı'nın evlilik teklifi aldığı Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi'nin aslında milyarder değil dolandırıcı olduğu ve adını değiştirdiği iddia edilmişti. Ayrıca Alsaloussi'nin 3 adresi döndürüp dolaştırıp şirketler kurduğu öne sürülmüştü. Müstakbel eşiyle ilgili iddialara bir bir yanıt veren Subaşı, ''Yazılanlar saçma. Adamı dolandırıcı yaptınız, nasıl bir şey bu! O çok akıllı, nereye yatırım yapacağını biliyor'' dedi. Öte yandan Alsaloussi de hakkındaki iddialara sert çıktı.

Şeyma Subaşı'nın evlenmeye hazırlandığı Mohammed Alsaloussi'nin aslında milyarder değil dolandırıcı olduğu, sahte isim kullandığı, babasının da bir şirkette pazarlama müdürü olarak çalıştığı öne sürüldü. Hürriyet'in haberine göre Subaşı iddialara tepki gösterdi:

"Yazılanlar saçma. Babası, mirasından payına düşen parayı buna vermiş. Mohammed parayla oynamasını iyi biliyor. Adamı dolandırıcı yaptınız, nasıl bir şey bu! O çok akıllı, nereye yatırım yapacağını biliyor. Pasaport olayı da şöyle; Mohammed'in 7 tane soyadı var. Amerika'da yaşadığı için 'Mohammed Alsaloussi'yi kullanıyor."

Alsaloussi'nin Şeyma Subaşı'na evlilik teklif ederken taktığı yüzüğün 800 bin TL olduğu yazılmış, bunun üzerine Subaşı yüzüğün markasını açıklamış ve gerçek fiyatın 998 bin dolar olduğu ortaya çıkmıştı. Subaşı, maddi konularla ilgili haberlere sinirlendiğini söyledi:

"Vallahi çok sinirleniyorum. '800 bin TL'ye aldı yüzüğü' yazmışlardı. 'Aşkım böyle yazmışlar' dedim, 'Bari dolar yazsalardı' deyip güldü. Ben de 'Yazabilir miyim?' diye sordum, 'İstediğini yaz' dedi."

''Sevgilisi dolandırıcı'' denilen Şeyma, iddialara ateş püskürdü! Bu kez müstakbel enişte de sessiz kalamadı

Şeyma Subaşı, "Zengin olmasaydı Mohammed Alsaloussi ile görüşmezdi" yorumlarına da isyan etti: "Bu adam beni 2 ay boyunca kovaladı. Bir kadına nasıl âşık olunur, bunda onu buldum. Gördünüz mü nasıl evlenme teklif ettiğini? Oradan anlayın. Ben Acun'la (Ilıcalı) birlikteyken de para hakkında bir şey bilmezdim, şimdi de bilmiyorum. Bugün para olur, yarın olmaz, umurumda değil. Ben parayı kovalamıyorum zaten, para bana geliyor. Parasız kalırsam mutsuz olurum diye bir şey de yok. Ben mutluluğumu eve, arabaya göre yaşamıyorum. O yüzden Allah bana daha fazlasını veriyor."

Alsaloussi'nin Kaliforniya'dayken tutuklandığı iddiasına Şeyma Subaşı'dan şu yanıt geldi: "Coachella'dayken (festival) evinde parti vermiş. Komşular müzik sesinden şikayet edince polis bunu götürmüş. Tutuklanma yok."

''Sevgilisi dolandırıcı'' denilen Şeyma, iddialara ateş püskürdü! Bu kez müstakbel enişte de sessiz kalamadı

Mohammed Alsaloussi, hakkındaki dolandırıcılık iddialarına sert çıktı: "Hayatımda böyle aptalca haberler görmedim. Ben adımı değiştirmedim.7 soyadım var. Mısır pasaportumda hepsi yazıyor ama Fransa pasaportumda adım Mohammed Alsaloussi."

Şeyma Subaşı'nın hakkındaki hamilelik iddiasını "Evlenmeden olmaz" diyerek yalanladığı şeklinde haberler çıkmıştı. Subaşı, o cümlesine de açıklık getirdi: "Ben 'evlenmeden olmaz' demedim. Evlilik sonrası olacak dedim. Böyle yaz bunu."

Haberler.com - Magazin Haberleri

Şeyma Subaşı, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (2)
Rabia Serdar:ne mide var şu erkelerde... Cevap Yaz 0 2 Yayından Kaldır
FENERBAHÇE CUMHURİYETİ :Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Cevap Yaz 3 10 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title