Sevgi İzi Kampanyası Sapanca'da Hayat Buldu - Haberler
Haberi Paylaş

Sevgi İzi Kampanyası Sapanca'da Hayat Buldu

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
Sevgi İzi Kampanyası Sapanca'da Hayat Buldu

Program yapımcısı Müge Anlı tarafından başlatılan "Sevgi İzi" projesi Sapanca’da Ressam Ersoy Ayyıldız’ın öncülüğünde hayat buldu.

Program yapımcısı Müge Anlı tarafından başlatılan "Sevgi İzi" projesi Sapanca'da Ressam Ersoy Ayyıldız'ın öncülüğünde hayat buldu.

Başta engelliler olmak üzere kaybolma riski olan çocuk ve yaşlıların bileğine numara yazılması esasına dayanan "Sevgi İzi" Projesi, Sapanca HEM binasının Konferans Salonu'nda gerçekleşti. Ressamlık yapan ve aynı zamanda dövme ustası olan Ersoy Ayyıldız, kampanyanın oldukça talep görmesinden çok büyük bir mutluluk duyduğunu, en küçüğü 4, en büyüğü 80 yaşında 32 katılımcıya Sevgi İzi dövmesi yaptığını ifade etti.

Kampanyanın ilgi görmesinden dolayı oldukça mutlu olduğunu kaydeden Ayyıldız, ilerleyen zamanlarda Sevgi İzi'ne rağbetin giderek artacağını ve kendisinin her zaman bu projenin yanında olacağının altını çizdi.

HEM Salonu'nda gerçekleşen etkinliğe, Sapanca Belediye Başkan Yardımcısı Özcan Yavuz, Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı İsmail Alcan ile yönetim kurulu üyesi Yılmaz Yılmazer ile Sapanca Turizm Dernek Başkanı Berrin Yılmazer de katılım sağladı. Kampanyanın baş mimarı Ersoy Ayyıldız, başta Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr Aydın Yılmazer, Sapanca Kaymakamı Süleyman Yıldırım, Sapanca Yenises Gazetesi yetkililerine ve Müge Anlı ile duyarlı tüm vatandaşlara desteklerinden dolayı ayrı ayrı teşekkür ettiğini söyledi. - SAKARYA

Sevgi İzi Kampanyası Sapanca'da Hayat Buldu

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title