SERKAN UÇAR HABERLERİ

Serkan Uçar haber, Serkan Uçar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Serkan Uçar

Serkan Uçar

Doğum Yeri Kastamonu / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1975

Serkan Uçar Kimdir ?

Serkan Uçar, 1975 yılında Kastamonu'nun Hanönü ilçesinde doğdu. 1996 yılında Hanönü Sağlik Ocaği'nda toplum sağlığı teknisyeni olarak göreve başladı. 2002 yılında Anadolu Üniversitesi Büro Yönetimi Bölümünden, 2011 yılında ise Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünden mezun oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Serkan Uçar - 20.06.2021
Çobanın bulduğu sakat karacayı, belediye başkanı teslim aldı
Kastamonu'nun Hanönü ilçesinde arka ayakları tutmayan 15 günlük karacayı bulan çoban, telefonla aradığı belediye başkanına durumu anlattı. Bölgeye gelen Belediye Başkanı Serkan Uçar ise karacayı ilçe merkezine getirerek, doğa koruma ekiplerine teslim etti.
Serkan Uçar - 01.06.2021
Kasmib Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
Kastamonu Mahalli İdareler Birliği (KASMİB) Olağan Meclis Toplantısı Valimiz Sayın Avni Çakır baskanlığında Halk Eğitim Merkezi Salonu'nda gerçekleştirildi. Birlik Encümen Üyelerinin seçimi kapalı zarf usulüyle gerçekleştirdiği seçim sonucunda Birlik Başkanlığına Valimiz Sayın Avni Çakır, Başkan Vekilliğine Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu ve Azdavay Belediye Başkanı Osman Nuri Civelek, Asıl Divan Katipliğine Hanönü Belediye Başkanı Serkan Uçar ve İhsangazi Belediye Başkanı Hayati Sağlık, Yedek Divan Katipliğine ise Salih Turan ve Tekin Süzük seçildi.
Serkan Uçar - 23.03.2021
Suruç Hokey Kulübünün 5 oyuncusu milli takıma davet edildi
Suruç'u milli takım kadrosunda da temsil edecekleri için büyük gurur duyduklarını kaydeden Kulüp Başkanı Mustafa Yüksel ise "Bugünden itibaren Milli Takım U19 Erkekler Aday Kadro 1. Hazırlık Kampı'na takımımızdan 5 sporcumuz davet edildi. Suruç'ta ilk defa kulübümüzün sporcuları milli takımımıza katılma başarısı gösterdi. Emeği geçen herkese ve milli takıma davet edilen oyuncularımızdan Ali Doğan, Burhan Polat, Nasır Koşti, Serkan Uçar ve Ahmet Çelikten'e teşekkür ediyorum.
Serkan Uçar - 11.01.2021
Maden firması ihtiyaç sahibi öğrencilere tablet hediye etti
Tabletlerin, ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılması amacıyla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde düzenlenen törene Kaymakam Ahmet Raşit Orhan, Belediye Başkanı Serkan Uçar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Turan, Acacia Maden İşletmeleri Anonim Şirketi İşletme Müdürü Iain Anderson, okul müdürleri ve şirket çalışanları katıldı.
Serkan Uçar - 11.09.2020
Hanönü AK Partide görev değişimi oldu
Genel Kurula, Karadeniz Bölge Koordinatörü Yahya Çelik, AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü, AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik, Hanönü Belediye Başkanı Serkan Uçar, Tosya önceki dönem Belediye Başkanı Kazım Şahin ve delegeler katıldı.
Serkan Uçar - 07.09.2020
MHP Hanönü ilçe kongresi yapıldı
Genel Kurula Hanönü Belediye Başkanı Serkan Uçar, MHP İl Başkanı Emin Çınar ve partililer katıldı.
Serkan Uçar - 07.09.2020
Son dakika gündem: Hanönü Belediyesi okullara dezenfeksiyon malzemesi hediye etti
Belediye Başkanı Serkan Uçar, gazetecilere yaptığı açıklamada, tüm dünyanın Kovid-19 ile mücadele ettiğini söyledi.
Serkan Uçar - 26.08.2020
Hanönü'de muhtarlar toplantısı yapıldı
Toplantıya, Kaymakam Ahmet Raşit Orhan, Belediye Başkanı Serkan Uçar, İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Başçavuş Mesut Yıldız, İlçe Emniyet Amiri Mehmet Bayhan, kamu kurum müdürler ile muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.
Serkan Uçar - 19.08.2020
Hanönü'den kısa kısa
Vatandaşlardan tedbirlere uymalarını isteyen Kaymakam Orhan, denetimlerin devam edeceğini belirtti. Bisiklet yolu hizmete açıldı Hanönü Belediyesi Sağlıklı Yaşam Parkı çalışmaları kapsamında bisiklet yolu hizmete açıldı. Belediye Başkanı Serkan Uçar gazetecilere, bisiklet yolunun 1500 metre uzunluğunda olduğunu söyledi.
Serkan Uçar - 10.08.2020
Kastamonu Valisi Çakır, Hanönü ilçesini ziyaret etti
Vali Çakır, Hanönü Belediye Başkanı Serkan Uçar ile İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığını ve şehit ailelerini de ziyaret etti.
Serkan Uçar - 30.07.2020
Hanönü'de Kurban Bayramı öncesi mezarlıklar temizlendi
Belediye Başkanı Serkan Uçar, AA muhabirine, Kurban Bayramı öncesi Bozbük,Vakıf ve Karayaprak mezarlıklarında temizlik, bakım ve onarım çalışmaları yapıldığını söyledi.
Serkan Uçar - 23.07.2020
Hanönü'de Sağlıklı Yaşam Parkı hizmete sunuldu
Belediye Başkanı Serkan Uçar, AA muhabirine, projenin Merkez Yılanlı Çayı etrafında yapıldığını söyledi.
Serkan Uçar - 17.07.2020
Hanönü'de belediye çalışmaları
Belediye Başkanı Serkan Uçar, AA muhabirine, Tarım ve Orman Bakanlığı Devlet Su işleri 23.
Serkan Uçar - 15.07.2020
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Programa, Hanönü Kaymakamı Aydın Göçer, Belediye Başkanı Serkan Uçar, protokol üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
Serkan Uçar - 13.07.2020
Hanönü'nde metruk yapılar yıkacak
Hanönü Belediye Başkanı Serkan Uçar, ilçe merkezinde tehlike oluşturan metruk yapıların yıkılacağını söyledi.
Serkan Uçar - 10.07.2020
Hanönü'de kan bağışı kampanyası
Türk Kızılay Kastamonu Şubesince Hanönü ilçesinde kan bağışı kampanyası düzenlendi. Türk Kızılay Kan Bağış Merkezinde görevli Dr. Ahmet Hilmi San, yaptığı açıklamada, Hanönü Belediyesi personelinin kan bağış kampanyasına destek verdiğini belirtti. Belediye Başkanı Serkan Uçar'a da desteklerinden dolayı teşekkür eden San, "Tüm tedbirlerimizi aldık.
Serkan Uçar - 13.05.2020
Hanönü halk pazarı yeniden açıldı
Belediye Başkanı Serkan Uçar, AA muhabirine, yaklaşık bir aydır koronavirüs tedbirleri kapsamında kapatılan halk pazarının yine kurul kararıyla yeniden açıldığını söyledi.
Serkan Uçar - 28.04.2020
Hanönü Belediyesinden ihtiyaç sahiplerine gıda kolisi
Hanönü Belediyesi tarafından yardıma muhtaç vatandaşlara gıda kolisi dağıtılıyor. Belediye imkanları ve özellikle hayırseverlerin destekleri ile hazırlanan kolilerin dağıtımına başlandı. Belediye Başkanı Serkan Uçar, gazetecilere yaptığı açıklamada, her sene olduğu gibi bu sene de belediye tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlara gıda kolisi dağıtıldığını belirtti.
Serkan Uçar - 10.04.2020
Hanönü Belediyesinden koronavirüs tedbirleri
Hanönü Belediye Başkanı Serkan Uçar, yeni tip koronovirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında ilçede yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Serkan Uçar - 06.04.2020
Hanönü Belediye Başkanı Uçar resmi kurumlar ile esnafa maske dağıttı
Hanönü Belediye Başkanı Serkan Uçar, koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında ilçedeki resmi kurumlardaki memurlara ve ilçe esnafına maske dağıttı.
Serkan Uçar - 31.03.2020
Hanönü'de halk pazarı kapatıldı
Belediye Başkanı Serkan Uçar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yeni tip koronavirüs önlemleri kapsamında halk pazarının kapatıldığını söyledi.
Serkan Uçar - 30.03.2020
Hanönü ilçesinde koronovirüs tedbirleri
Belediye Başkanı Serkan Uçar, gazetecilere yaptığı açıklamada, koronavirüse karşı yoğun şekilde tedbir aldıklarını, gece gündüz çalışmaya devam ettiklerini söyledi.
Serkan Uçar - 25.03.2020
Kastamonu'dan kısa kısa
Hanönü Belediye başkanı Serkan Uçar AA muhabirine yaptığı açıklamada, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınına karşı ilçede bir dizi tedbir alındığını söyledi.
Serkan Uçar - 04.03.2020
Hanönü'den kısa kısa
Özkan, desteklerinden dolayı Kaymakam Aydın Göçer'e Belediye Başkanı Serkan Uçar'a, kulübün kurucusu olan Hasan Yılmaz'a, Orman İşletme Müdürü Tuğrul Baduroğlu'na, İl Genel Meclis üyeleri Abdülselam Kızılca ve Metin Yamalı'ya, Sibel Yamalı'ya ve merkez mahallesi muhtarı Yusuf Yılmaz'a katkılarından dolayı teşekkür plaketi verdiklerini söyledi.
Serkan Uçar - 17.02.2020
Kastamonu'dan kısa kısa
Belediye Başkanı Serkan Uçar ise Belediyenin vidanjörü aracılığıyla atığın alınarak depoya nakledildiğini belirtti.
Serkan Uçar - 28.01.2020
Kastamonu'daki bakır madeni istihdam kaynağı oldu
Hanönü Belediye Başkanı Serkan Uçar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçenin Kastamonu'nun parlayan yıldızı haline geldiğini söyledi.
Serkan Uçar - 10.01.2020
Kastamonu'dan kısa kısa
Bir restoranda gerçekleşen programda konuşan Pişkin, gazetecilerin gerçek manada kamuoyunu aydınlatmasının günümüzün en önemli misyonu olduğunu söyledi. Her meslek grubuna mensup kişilerin ortak paydada vatan, memleket ve Türk milleti için elinden geleni yaptığını anlatan Pişkin, şunları kaydetti: "Bizleri dört defadır bu masanın etrafında buluşturan şey, hepimizin mesleğine duyduğu saygı ve vatanına duyduğu vefa borcudur. Her mesleğin etik kuralları var. Her mesleğin toplumsal anlamda kabul göreceği kaideleri ve nizamları var. Bu kural ve kaideler içinde en güzelini ve en iyisini yapma gayretinde olduğunuz için sizleri takdir ediyorum. İnşallah mesleki anlamda dolu dolu, başarıyla ulaşmanızı temenni ederim." Hanönü Hanönü Belediye Başkanı Serkan Uçar, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Anadolu Ajansı Hanönü temsilcisi Hasan Yılmaz'ı ziyaret ederek, Gazeteciler Günü'nü kutladı.
Serkan Uçar - 08.01.2020
Hanönü belediye meclis toplantısı yapıldı
Belediye Başkanı Serkan Uçar, başkanlığında düzenlenen toplantıda, meclis tarafından alınan kararların hayırlı olmasını diledi.
Serkan Uçar - 06.01.2020
Hanönülü öğrenciler için etkinlik düzenlendi
Programa, Hanönü Kaymakamı Aydın Göçer, Hanönü Belediye Başkanı Serkan Uçar, muhtarlar, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin aralarında bulunduğu çok sayıda davetli katıldı.
Serkan Uçar - 01.01.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 23
Oltu ilçesinde çocuklar bu yıl da yılbaşı devesi ile harçlık toplama geleneğini sürdürdü. Halitpaşa Mahallesi'nde oturan Serkan Uçar (14), Efecan Başar (14), kardeşi Serkan Başar (12) ile Ahmet Deniz Kara (13) büyükleri tarafından tahtadan yapılan yılbaşı devesiyle ilçenin cadde sokaklarında dolaştı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Serkan Uçar Haberleri | Serkan Uçar Kimdir - Haberler - Serkan Uçar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Serkan Uçar kimdir, hayatı ve biyografisi. Kooperatif başkanı Yusuf Yılmaz güven tazeledi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.7.2021 13:44:27. #1.15#

title