Serkan Çayoğlu ile Evlilik Kararı Alan Özge Gürel Kimdir?

Serkan Çayoğlu ile Evlilik Kararı Alan Özge Gürel Kimdir?

Serkan Çayoğlu ile Evlilik Kararı Alan Özge Gürel Kimdir?
Haberler.com - Haberler | Magazin

Kiraz Mevsimi dizisinde başlayan aşkları yaklaşık 3 yıldır süren Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel çiftinden müjdeli haber geldi. Çiftin nikah masasına oturacağı haberlerinden sonra Özge Gürel merak konusu oldu. Peki, Özge Gürel kimdir?

Yakışıklı oyuncu Serkan Çayoğlu ile 3 yıldır birlikte olan Özge Gürel evlilik haberleri sonrası merak konusu oldu. Peki, Özge Gürel kimdir, kaç yaşındadır? İşte, Özge Gürel'in bilinmeyenleri..

ÖZGE GÜREL KİMDİR?

5 Şubat 1987 yılında İstanbul Silivri'de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Silivri'de tamamlayan genç oyuncu Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümünü yarıda bıraktıktan sonra oyunculuğa yönelmiştir. Önce oyunculuk sonra da oyuncu yönetimi dersleri alan Özge Gürel, kısa sürede yapımcıları dikkatini çekti. Şimdiler hala şan, dans ve diksiyon derslerine devam etti.

İlk deneyimini "Kızım Nerede" dizisindeki "Zeynep" karakteriyle edinen oyuncu böylece televizyon dünyasına adım atmış olur. Daha sonra "Huzur Sokağı"nda "Melisa" ve "Muhteşem Yüzyıl"da "Rana Hatun" rolleriyle yer almıştır.

2014 yılında sevilen dizi "Medcezir" de "Ada" rolüne hayat vermiştir. Güzel oyuncunun ilk başrolü ise Kiraz Mevsimi oldu. 2014 yılında yayın hayatın atılan ve döneminde oldukça popüler "Kiraz Mevsimi" dizisindeki Öykü rolüyle çok sevildi. Kiraz Mevsimi ile yıldızı parlayan genç oyuncu, dizide Serkan Çayoğlu ile başrolü paylaşıyordu.

2017 yılında ekranlara gelen ve Berk Cankat ile başrolü paylaştığı "Yıldızlar Şahidim" dizisiyle ekranlara döndü. Ancak dizi uzun ömürlü olamadı.

2017'nin sevilen yaz dizileri arasına girmeyi başaran Dolunay'da Nazlı karakterine hayat verdi. Dolunay'ın başrolünde Özge Gürel'e genç oyuncu Can Yamaneşlik etmişti.

Rol Aldığı Diziler:

Dolunay

Yıldızlar Şahidim

Kiraz Mevsimi

Muhteşem Yüzyıl

Medcezir

Kızım Nerede?

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title