Selin Ciğerci'den 3 gün hapis yatan Deniz Akkaya'ya bu sefer de 100 bin TL'lik dava açtı - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

  Selin Ciğerci'den 3 gün hapis yatan Deniz Akkaya'ya bu sefer de 100 bin TL'lik dava açtı

  Hürriyet - Haberler | Magazin

  Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, kendisine haraket ettiği gerekçesiyle 3 gün zorlama hapis yatan Deniz Akkaya'ya hakaretlerinde devam ettiği gerekçesiyle 100 bin TL'lik dava açtı.

  Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile taşıyıcı annelik konusunda tartışan ve hakkında çıkarılan tedbir kararına uymayarak konuşmaya devam eden Deniz Akkaya, 3 gün zorlama hapse çarptırıldı. Pazartesi günü teslim olan Akkaya, perşembe Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'ndan tahliye oldu.

  "TARBAŞI'NDAN LONDRA'YA UZANAN HİKAYESİNİ ANLATACAĞIM"

  Cezaevinden çıktıktan sonra açıklama yapan Akkaya, Selin Ciğerci için "Ben bu kişiye konuşurken Okan diyeceğim gerçek ismi Okan çünkü. Ben hapisteyken konuşamamam için bir tedbir kararı aldırmaya çalışmışlar. Mahkeme böyle saçma bir olayın mümkün olmadığını söyledikleri için mahkemeler bu konuşmamda hiç bir sakınca görmediklerini söylemişler. Pazartesi itibariyle bu kişinin Tarlabaşı'ndan Londra'ya uzanan 'Cinderella' hikayesinde, FETÖ ile ilişkileri olan herkesi şikayet ettikten sonra, naylon fatura işleri de var bunların, hepsini tek tek şikayet edeceğim" demişti.

  Selin Ciğerci'den Deniz Akkaya'ya 100 bin TL'lik dava

  100 BİN TL'LİK TAZMİNAT DAVASI AÇTI

  Akkaya cezaevinden çıktığı gün Ciğerci'den bir hamle daha geldi. Ciğerci, avukatı Şeyda Yıldırım aracılığıyla, Beykoz Asliye Hukuk Mahkemesi'ne Akkaya hakkında 100 bin liralık manevi tazminat davası açtı. Dilekçede, Akkaya'nın uzun zamandır kin, nefret ve öfkeyle Ciğerci'ye saldırdığı, ağır hakaret ve iftiralarda bulunduğu belirtildi. Akkaya'nın internet ortamında, yazılı ve görsel medya araçlarında müvekkili hakkında yazılı ve sözlü yayın yapmasının ihtiyati tedbir yoluyla durdurulmasına karar verilmesi de istendi.

  Hürriyet - Magazin Haberleri

  Haberi Kaydet
  /beğendim
  /alkışladım
  /beğenmedim
  /güldüm
  /üzüldüm
  /sinirlendim
  /şaşırdım
  Yorumlar (1)
  Mustafa Buyuk:Yargı selin ciğerci denen bay mi bayanmi ne olduğu belirsiz bir insanın kuklası olmasin lütfen Cevap Yaz 102 20 Yayından Kaldır
  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title