Selendi'nin Altyapı Çalışmalarında Sona Yaklaşıldı
Haberler » Güncel » Selendi'nin Altyapı Çalışmalarında Sona Yaklaşıldı - Haber

Selendi'nin Altyapı Çalışmalarında Sona Yaklaşıldı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Selendi ilçe merkezine 4 buçuk milyon TL yatırım ile 28 buçuk kilometrelik altyapı çalışmasında sona yaklaştı.

Selendi'nin Altyapı Çalışmalarında Sona Yaklaşıldı

Çalışmalar tamamlandığında ilçe merkezi sağlıklı ve uzun yıllar kullanabileceği altyapıya kavuşacak.

Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, 17 ilçe merkezi ve mahallelerinde sağlıklı altyapılar inşa etmeye devam ediyor. MASKİ Genel Müdürlüğü Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı, ilçe merkezinde yer alan Ekrem Çimen, Şehit , Şehit Savcı Ethem Ekim, Park, Atatürk, Yavuz Sultan Selim, Tevfik Uğur caddelerinde başlattığı 7 buçuk kilometrelik yağmur suyu, 14 buçuk kilometrelik kanalizasyon ve 6 buçuk kilometrelik içme suyu hattı çalışmalarında sona yaklaştı. MASKİ, 4 buçuk milyon TL yatırım ile ilçe merkezine toplamda 28 buçuk kilometrelik altyapı ağı inşa edecek.

"ALTYAPI SIKINTIMIZ SON BULUYOR"

Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin ve MASKİ Genel Müdürlüğü'nün hizmetlerinden dolayı memnun olduğunu belirten Şerefiye Mahalle Muhtarı Bilal Karakeçili, "Mahallemizde altyapı çalışmaları başladı. İçme suyu hatlarımız sıkıntılıydı. Bu çalışma sayesinde sıkıntımız son bulacak. MASKİ, içme suyu depomuzu da yenilemişti. İnşallah bu altyapı çalışması da kısa sürede tamamlanacak. Hizmetlerin mahallemize gelmesinde emeği geçenlerden Allah razı olsun. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün'e, Selendi Belediye Başkanımız Nurullah Savaş'a ve MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Coşkun'a teşekkür ederim" dedi.

Kaynak: Bültenler

Manşet

Haberler