Selçuk Geçer kimdir? Selçuk Geçer kaç yaşında, nereli? Selçuk Geçer biyografisi! - Haberler
Haberi Paylaş

Selçuk Geçer kimdir? Selçuk Geçer kaç yaşında, nereli? Selçuk Geçer biyografisi!

Haberler.com - Haberler | Gündem
Selçuk Geçer kimdir? Selçuk Geçer kaç yaşında, nereli? Selçuk Geçer biyografisi!

Ekonomi habercisi, yorumcu ve analist Selçuk Geçer sosyal medyanın gündeminde yer almaya devam etmekte. Zaman zaman gündeme gelen Selçuk Geçer'in hayatı merak edilmekte. Peki, Selçuk Geçer kimdir? Selçuk Geçer kaç yaşında, nereli? Selçuk Geçer mesleği nedir? Selçuk Geçer hayatı ve biyografisi nedir?

Ekonomi haber cisi, yorumcu ve analist olan Selçuk Geçer İstanbul FM, Expo Channel, Kanal 9, Kanal E, Kanal 24, KRT TV, Bloomberg HT, Business Channel, CNBC-e gibi kanallarda iş adamı, siyasetçi ve CEO'ların katıldığı programlar yaptı. Peki, Selçuk Geçer kimdir? Selçuk Geçer kaç yaşında, nereli? Selçuk Geçer mesleği nedir? Selçuk Geçer hayatı ve biyografisi nedir? İşte detaylar haberimizde...

SELÇUK GEÇER KİMDİR?

Selçuk Geçer, 1972 yılında Eskişehir'de doğdu. Lise öğrenimini Eskişehir Ahmet Kanatlı lisesinde, Üniversite öğrenimini ise Gazi Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde tamamladı. 3 Mayıs 2009 tarihinde evlenen Selçuk Geçer'in 2 çocuğu vardır.

Ekonomi haber cisi, yorumcu ve analist olan Selçuk Geçer İstanbul FM, Expo Channel, Kanal 9, Kanal E, Kanal 24, KRT TV, Bloomberg HT, Business Channel, CNBC-e gibi kanallarda iş adamı, siyasetçi ve CEO'ların katıldığı programlar yaptı. Yeni Şafak gazetesinde yayınları yayınlandı. Haberler.com okumaya devam edin. Sizlere en doğru bilgileri tarafsız şekilde iletiyoruz.

2006 yılında Mercek Altı Tartışma Programı ile Ziraatçiler Derneği Yılın Ekonomi Haber cisi ödülünü aldı. Ocak 2007- Temmuz 2012 yılları arasında Kanal 24 TV Ekonomi Müdürlüğü görevindeydi. 2012 yılında görevinden istifa eden Selçuk Geçer Cem Medya Grubu'nun yeni Genel Yayın Yönetmeni oldu.

Bloomber HT kanalında "Selçuk Geçer ile Reel Sektör" programının modoratörlüğünü yaptı. Haberler.com sizler için en doğru bilgileri araştırıyor. Doğru kaynak için doğru yerdesiniz.

Türkiye'nin önde gelen firma ve kurumlarına marka ve iletişim danışmanlığı hizmeti vermekte. Uzmanlık alanları Ekonomi Haber ciliği, Medya İlişkileri ve Haber sunumu. Medya Sektöründe uzun yıllar Ekonomi Birimlerinin yönetici kadrolarında bulundu.

Halk Emeklilik, Gateway, Intercity gibi firmalarda Kurumsal İletişim Müdürlüğü yaptı.

Haberler.com - Gündem

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title