Şehit Polislerin Adı Parkta Yaşayacak

Şehit Polislerin Adı Parkta Yaşayacak

Antalya 2006 Yılında Devriye Görevi Sırasında Helikopterin Düşmesi Sonucu Şehit Olan 5 Polisin Anısına Yaptırılan "Beş Şehitler Parkı" Törenle Açıldı.

Şehit Polislerin Adı Parkta Yaşayacak

Antalya 2006 yılında devriye görevi sırasında helikopterin düşmesi sonucu şehit olan 5 polisin anısına yaptırılan "Beş Şehitler Parkı" törenle açıldı.

Antalya'da 2 yıl önce devriye görevi sırasında Atatürk Stadı yanına düşen helikopterde şehit olan emniyet amiri pilot Hakan Kaya, başkomiser pilot Kudret Çalık, emniyet amiri muhabere şube müdürü Ramazan Can, komiser Adem Vurucu ve polis memuru Osman Karadağ adına Muratpaşa Belediyesi tarafından Anafartalar Caddesi'nde yaptırılan beş şehitler parkı törenle açıldı Parkın açılış törenine Antalya Vali Yardımcısı Hüseyin Demirciler, İl Emniyet Müdürü Feyzullah Arslan, Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, şehitlerin yakınları ve çok sayıda emniyet mensubu katıldı. Törenin açılış konuşmasını yapan Başkan Evcilmen, "Şehit olan polislerimiz her zaman kalbimizde yaşayacak. Onlara olan borcumuzu hiç bir zaman ödeyemeyiz" dedi.

(SE-SÇ-Y) 29.04.2008 16:51 TSİ