Şehit Ailesine Yeni Ev Yapılacak

Şehit Ailesine Yeni Ev Yapılacak
Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel

Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde PKK terör örgütüne yönelik operasyonda şehit olan Uzman Çavuş Yıldırım Oflaz'ın, Bolu'nun Kıbrısçık İlçesi Alemdar Köyü'nde oturan ailesine yeni ev yapılacak.

Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde PKK terör örgütüne yönelik operasyonda şehit olan Uzman Çavuş Yıldırım Oflaz'ın, Bolu'nun Kıbrısçık İlçesi Alemdar Köyü'nde oturan ailesine yeni ev yapılacak.

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay ile birlikte, geçen 24 Mart'ta şehit olan Yıldırım Oflaz'ın ailesini Alemdar Köyü'ndeki evlerinde ziyaret etti. Başkan Yılmaz, 2 katlı ahşap evlerinde şehidin babası Dilaver ve annesi Serap Oflaz'a başsağlığı diledi. Ziyaretinden ardından açıklama yapan Başkan Yılmaz, aileye yeni bir ev yapacaklarını söyledi. Şehit yakınlarının her zaman yanında olduklarını belirten Başkan Yılmaz, "İl Başkanımız ile birlikte şehidimizin ailesini yeni bir eve kavuşturacağız. Yıldırım Oflaz evladımız vatanı ve milleti için şehadet şerbeti içti. Evladımızın kanı asla yerde kalmayacak. Devletimiz son haini etkisiz hale getirene kadar mücadelesini kararlılıkla sürdürecektir. Şehidin geride bıraktıkları bizlere emanetidir. Biz de onlara en güzel şekilde sahip çıkacağız. Yıl sonuna kadar köyde şehidimizin ailesi için yeni bir ev yapacağız" dedi.

- Bolu

Şehit Ailesine Yeni Ev Yapılacak

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Manşet Haberler

title