İşte Sedat Peker'i çılgına çeviren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki o sahne

İşte Sedat Peker'i çılgına çeviren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki o sahne

Haberler.com - Haberler | Magazin

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker son paylaştığı videoda, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizinde kendisine gönderme yapıldığını söylemişti. Söz konusu sahnede 'Şoför Peker' karakteri için, "İyi tetikçidir ama konuşuyor yani" tanımlaması yapılmış.

Kendisine yönelik operasyonlar sonrasında sosyal medya üzerinden bir video serisi yayınlamaya başlayan organize suç örgütü lideri Sedat Peker, son videosuyla yine dikkat çeken konuları gündeme taşıdı. Peker, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki bir sahnede, kendisine gönderme yapılmasına tepki gösterdi.

SAHNE SEDAT PEKER'İ ÇILDIRTTI

ATV'de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizi ile ilgili konuşan Sedat Peker, kendisine bir gönderme yapıldığını söyleyerek, "Tam ben videoyu yayınladıktan sonra diziye bir karakter girdi. Adı Peker. Şoförlük yapıyor. Bir şey söylüyor, oradan diyorlar ki 'Boş ver sen Peker'i. O hep böyle, boş konuşur.'" diye konuştu.

"OKTAY KAYNARCA'YI ARADIM"

Peker, "Oktay Kaynarca benim çocukluk arkadaşım. Onu aradım, anlattım. Yapımcıyla konuştu. Bana döndü 'Öyle şey mi olur, tesadüf olmuş.' dedi. Ben mal mıyım? Çocuk muyum? Dizide karakter için 'Peker de boş konuşmazmış' dedirtilmesini istedim. Onu yapamayacaklarını, diziden çıkarabileceklerini söylediler" ifadelerini kullandı.

"İYİ TETİKÇİ AMA KONUŞUYOR"

Dizide, kadroya sonradan dahil edilen 'Şoför Peker' karakteri için "Onların içinde zayıf halka Peker İshak. İcraatı var oradan biliyorum. İyi tetikçidir ama konuşuyor yani" tanımlaması yapılmıştı.

İşte Sedat Peker'i çılgına çeviren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki o sahne
Haber Yorumları (2)
BEKİR YAPİCİ: birileri tarafindan kullanildigini anlamamak icin saf olmak gerekir tabiki abisi icerden cikarilinca bunu ucurdular yarin öbür günde gerekirse sustururlar ülkemizde suc örgütleri ile bazi siyasetciler ve güvenlikciler arasinda iliski oldugu veya kullanildiklari bir cok olayda iddia edilmedimi ?
KERİM DURSUN: Bu adam diziye dahil olursa çok izleyici kaybına uğrar ATV kanalı Ortaya ciddi bir boşluk çıkar Kapatmaz bunu ATV kanalı ?? Böyle insanlar sadece yer kirletir parasıyla aldığı itibarını gitsin boş yerlerde harcasın İstemiyoruz böyle insanları izlediğimiz kanallarda.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title