Şebnem Schaefer'dan Özcan Deniz'in boşanmasına olay yorum: Alafranga evlendi, alaturka boşandı

Şebnem Schaefer'dan Özcan Deniz'in boşanmasına olay yorum: Alafranga evlendi, alaturka boşandı

Manken ve oyuncu Şebnem Schaefer, bir dönem sevgili oldukları iddia edilen Özcan Deniz'in boşanması hakkında konuştu. Schaefer, "Özcan alafranga evlendi, alaturka boşandı" dedi.

Manken Şebnem Schaefer,bir dönem aşk yaşadığı iddia edilen Özcan Deniz'le, "Şebnem bornozunu benim evde unuttu" sözleriyle başlayan gerginlikleri mahkemede bitmişti. Başarılı manken Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programında Deniz'le ilgili konuştu.

"BENCE BABA OLACAĞI İÇİN EVLENDİ"

Programda ilginç açıklamalar yapan Schaefer, "Ben Özcan'ın boşanmasına değil, evlenmesine şaşırmıştım" diyerek "Bence baba olacağı için evlendi. Özcan alafranga evlendi, alaturka boşandı." ifadelerine yer verdi.

"ÇARPIK İLİŞKİLERİ VAR"

2006 yılında Özcan Deniz'in "Şebnem bornozunu benim evde unuttu" sözleriyle kanlı bıçaklı olan ikiliden Schaefer, Deniz hakkında "Çarpık ilişkileri var" iddiasını ortaya atmıştı.

AÇIKLAMA YAPMIŞTI

Özcan Deniz, bu iddia üzerine açıklama yapmış ve "Herkes benim cinselliğime takmış durumda. Benim öyle olmamı istiyorlar gibi bir hava var. Öyle değilim, daha önce de bunu çok kez söyledim. Benim üzerimden reyting yapılmak isteniyor, bu çok açık. Ben işimle gündeme gelen biriyim. Ortaya çıkıp sahte gündemler yaratmıyorum." ifadelerine yer vermişti.

YORUMLAR (21)

 • GERÇEKÇİ:
  Şöhret olmanın yolunu zamanında çok iyi değerlendirdi, şivesinin çok iyi olmasına rağmen tam bir Güney Doğu lu gibi konuşarak prim yaptı, sonrasında ise o adam gitti yerine bambaşka biri geldi, yalanla başlayan her durumun sonunda olduğu gibi hep yalanla yaşanmış hayatında bir sonu olacak, insanların her türlü hassasiyetiyle oynayanların sonunda düştükleri durum birçok kereler haber oldu, görüntülendi, bu durumda olan yine 5 dk lık zevk için üreyen çocuklara olacak.
 • KENAN MERT:
  bornozunu unuttu demek doğal bir şey olabilir ne var ki çul dur çaputtur anasının bornozu her yerde kurumada kalmış zamanında ne var bunda eskiden ağaçlara asarlarmış köy yeri çarpık ilişkileri var demiş oda ona adam gay de olabilir fotoğrafı vardı gençlik benziyordu tipi duruşu . . . .
 • BEN:
  Bu insanların haber olarak milletin midesini daha ne kadar bulunduracak Özcan denizi bu millet hala sanatçı olarak kim görüyo
 • HALKA SAYGILI ÖRNEK ÎNSAN OLUN:
  KADINIYLA ERKEĞÎYLE MAGAZÎN DÜNYASI;BU MILLETÎN ÎLGÎSÎYLE ŞÖHRET, PARASIYLA ZENGÎN OLDUNUZ. ODA YETMEDÎ BOZDUNUZ BU TOPLUMUN ÇOCUKLARININ AHLÂKINI BE. PÎS VE GAYRÎ MEŞRU ÎLÎŞKÎLERDE UNUTTUĞUNUZ ÎÇ ÇAMAŞIRLARINIZDAN, DONUNUZDAN BORNOZDAN BÎZE NE YAHU.
 • FIRAT:
  Bunlar sayesinde karnı doyan yüzlerce insan var , çok açsan git lokantalarda bulaşık yıka kalan yemekleri ye , biz çok yedik.
Tüm 21 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.