Saygı Öztürk Haberleri

Saygı Öztürk haber, Saygı Öztürk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Saygı Öztürk 23.6.2020
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (2)
"Torpili var" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, gazeteci Saygı Öztürk'ün bir haberi doğrulatmak için birden çok kanaldan araştırma yapan saygın bir basın mensubu olduğunu söyledi.
Saygı Öztürk 19.6.2020
18 Haziran 2020 Haberleri
18 Haziran 2020 Manşet Haberleri.
Saygı Öztürk 4.5.2020
Basın özgürlüğü farklı seslerle konuşuldu
Maltepe Belediyesi, 3 Mayıs Dünya Basın Özgürlüğü Günü'nde görüşleri geniş bir yelpazeye yayılan gazetecileri dijital ortamda bir araya getirdi. Moderatörlüğünü gazeteci Necdet Saraç'ın yaptığı ve bir ilk olma özelliği taşıyan programa gazeteci Fikret Bila, Barış Yarkadaş, Deniz Zeyrek, Saygı Öztürk, Mahmut Övür, Akif Beki, Hadi Özışık, Ersoy Dede, Yazgülü Aldoğan,Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül ile Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç katıldı.
Saygı Öztürk 6.3.2020
Bursa 18. Kitap fuarı yarın açılıyor
Bölgenin kültürel yaşamına önemli katkılar sağlayan Bursa Kitap Fuarı'na bu yıl 365 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılmaktadır. Dokuz gün boyunca düzenlenecek panel, söyleşi, atölye çalışmaları ve çocuk etkinliklerinden oluşan 90 kültür etkinliği ve imza günlerinde yazarlar okurlarıyla buluşacaktır. Fuarın konukları arasında Gülten Dayıoğlu, Altan Öymen, Ahmet Ümit, Canan Tan, Şükrü Erbaş, Enver Aysever, Haydar Ergülen, Bedia Akartürk, Hasan Ali Toptaş, Judith Malika Liberman, Behiç Ak, Bahadır Yenişehirlioğlu, Kate Clow, Irmak Zileli, Yavuz Dizdar, Cihan Demirci, Kemal Hamamcıoğlu, Mine Soysal, Mete Yarar, Erol Mütercimler, Gri Koç, İsmail Saymaz, Hakan Akdoğan, Saygı Öztürk, Gaye Boralıoğlu, Yiğit Bener, Ahmet Şimşirgil, Kaan Murat Yanık, Mine Söğüt, Hikmet Anıl Öztekin, Altay Öktem ve daha pek çok değerli yazar, şair ve bilim insanı bulunmakta.
Saygı Öztürk 28.2.2020
Bursa 18. Kitap fuarı etkinlik programı açıklandı
Bölgenin kültürel yaşamına önemli katkılar sağlayan Bursa Kitap Fuarı'na bu yıl 300 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılmaktadır. Dokuz gün boyunca düzenlenecek panel, söyleşi, atölye çalışmaları ve çocuk etkinliklerinden oluşan 90 kültür etkinliği ve imza günlerinde yazarlar okurlarıyla buluşacaktır. Fuarın konukları arasında Gülten Dayıoğlu, Altan Öymen, Doğan Cüceloğlu, Canan Tan, Şükrü Erbaş, Enver Aysever, Haydar Ergülen, Bedia Akartürk, Hasan Ali Toptaş, Judith Malika Liberman, Behiç Ak, Bahadır Yenişehirlioğlu, Kate Clow, Irmak Zileli, Yavuz Dizdar, Cihan Demirci, Kemal Hamamcıoğlu, Mine Soysal, Mete Yarar, Erol Mütercimler, Gri Koç, İsmail Saymaz, Hakan Akdoğan, Saygı Öztürk, Gaye Boralıoğlu, Yiğit Bener, Ahmet Şimşirgil, Kaan Murat Yanık, Mine Söğüt, Hikmet Anıl Öztekin, Altay Öktem ve daha pek çok değerli yazar, şair ve bilim insanı bulunmaktadır.
Saygı Öztürk 26.12.2019
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler ile Çevre ve Şehirciliğe bakan yardımcıları atandı
Cumhurbaşkanlığı tarafından yapılan 18 atama kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.
Saygı Öztürk 27.11.2019
26 Kasım 2019 Haberleri
26 Kasım 2019 Manşet Haberleri.
Saygı Öztürk 21.10.2019
Antalya Kitap Fuarı 613 bin kişiyi ağırladı
Saygı Öztürk, Vural Savaş, Engin Alan ve Mustafa Balbay'ın da katıldığı fuarda Antalya genelindeki okullardan gelen öğrenciler ihtiyacı olan kitapları aldı.
Saygı Öztürk: 10. Antalya Kitap Fuarı başladıSaygı Öztürk 11.10.2019
Saygı Öztürk 24.4.2019
(Gözü Dönmüş) Tanımı Polisiye Bir Terimdir"
Uzunkaya'nın mesajı Söz konusu gazetede haberi yapan Saygı Öztürk'ün "Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun bulunduğu evden çıkarılması esnasında kendisine şapka, üniforma verilmesine ilişkin bir öneriniz oldu mu, olduysa amacı neydi?" şeklindeki sorusuna, WhatsApp uygulaması üzerinden mesajla cevap verdiğini belirten Uzunkaya, şu ifadeleri kullandı: "(Bahsettiğiniz konu, Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun bulunduğu evden dışarı çıkış esnasında evin çıkış kapısının tam karşısında ve her iki alanda bulunan son derece agresif ve gözü dönmüş yüzlerce, belki binin üstünde insan arasından birilerinin taş veya başka tehlikeli bir cisim atma mesafesinde olması nedeniyle sadece Sayın Kılıçdaroğlu'nun evden çıkışı esnasında riske edilmemesi, herhangi bir taş ya da başka bir cismin zarar vermemesi amacına matuf bir öneri olarak kendisine kibarca şapka takmasını önermiştim, zaten kendisi de teşekkür ederek bu öneriyi kabul etmedi.
Şu an buradasınız: Saygı Öztürk Haberleri | Saygı Öztürk Kimdir - Haberler - Saygı Öztürk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Saygı Öztürk kimdir, hayatı ve biyografisi. Koronavirüse yakalanan Komünist Başkan Fatih Mehmet Maçoğlu, yaşadıklarını anlattı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 15.7.2020 05:52:37. #1.15#
title