Şarkıcı Hilal Cebeci, 6 sene önce gizlice evlendiğini duyurdu

Şarkıcı Hilal Cebeci, 6 sene önce gizlice evlendiğini duyurdu

Son yaptığı Çav Bella şarkısıyla gündeme gelen şarkıcı Hilal Cebeci, sosyal medya hesabından 6 sene önce evlendiğini itiraf etti.

Şarkıcı Hilal Cebeci, 6 sene önce gizlice evlendiğini duyurdu

Sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla adından söz ettiren şarkıcı Hilal Cebeci Instagram hesabından 6 sene önce evlendiğini açıkladı. Cebeci'nin paylaşımı gören takipçileri ise şaşkınlığını gizleyemedi.

6 SENE ÖNCE EVLENDİĞİNİ AÇIKLADI

Ünlü şarkıcı hayatı hakkında herkesi şaşırtan evliliği hakkında şunları söyledi: "Benim değerli sevenlerim, 2013 yılında Londra'da sessizce evlendim. Eşimin benden tek ricası magazinden uzak yaşamamdı. O yüzden beni göremiyorsunuz. Bu konuda tepkilisiniz, görmek istiyorsunuz ama beni zaten sosyal medya sayfalarımdan takip ediyorsunuz. Bana anlayış göstereceğinizi umuyorum. Sizleri çok seviyorum"

"EŞİNİN ANLAYIŞLI OLMASI LAZIM"

Hilal Cebeci'nin bazı takipçileri ise sır gibi saklanan evlilikle alakalı "Sanki beyefendinin saklanacak bir şey var gibi" ve "Eşinin hayranların konusunda anlayışlı olması lazım" gibi yorumlar yaptı.

Şarkıcı Hilal Cebeci, 6 sene önce gizlice evlendiğini duyurdu
YORUMLAR (33)

  • KARDELEN:
    Vallahi hiç özlenmedin aklımıza bile gelmedin . Evlendinse çok iyi yapmışın bu yazın’dan sonra ayrılma bu bir işaret olmasın şakın .
  • PAŞALI:
    Batıda 5 kişilik bir ailede en az bir kişi alkolik veya uyuşturucu bağımlısı, bir kişi gay veya lezbiyen, bir kişi en az bir kere intihara teşebbüs etmiştir. bir kişi psikolojik destek almadan kendini yönetemiyor. İnsanların yüzde yetmiş beşi gerçek babasından bile emin değil. Batıya özenen hayranlarına duyrulur.
  • PAŞALI:
    KÜRŞADIN ANASI Yorumun sonunda kendi cümlem gibi ifadem bulunmuyor. bana mesaj olarak geldi ben de hoşuma gittiğinden paylaşmak istedim. Türklüğümüzün kıymeti bilinsin gibi. . yoksa burada yapılan iyi yorum para kazandırmıyor kötü yorumda para kaybettirmiyor
Tüm 33 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.