Şanlıurfa Aşiret Düğününde Dolar Yağmuru

Şanlıurfa Aşiret Düğününde Dolar Yağmuru

Aşiret düğününde dolar yağmuruŞANLIURFA'da, eski milletvekili Seyit Eyyüpoğlu'nun oğlu Mehmet Eyüpoğlu ile eski belediye başkanı Hasan Arusoğlu'nun kızı İsmet Arusoğlu'nun düğününde davetliler havaya dolar saçtı.

Şanlıurfa Aşiret Düğününde Dolar Yağmuru

Aşiret düğününde dolar yağmuru

ŞANLIURFA'da, eski milletvekili Seyit Eyyüpoğlu'nun oğlu Mehmet Eyüpoğlu ile eski belediye başkanı Hasan Arusoğlu'nun kızı İsmet Arusoğlu'nun düğününde davetliler havaya dolar saçtı.

AK Parti eski milletvekili Seyit Eyüpoğlu'nun avukat oğlu 29 yaşındaki Mehmet Eyüpoğlu, yaşamını Bozova eski Belediye Başkanı Hasan Arusoğlu'nun kızı 27 yaşındaki İsmet Arusoğlu'yla düzenlenen düğünle birleştirdi. Kentteki bir düğün salonunda yapılan düğüne; Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Emniyet Müdürü Eyüp Pınarbaşı, AK Parti milletvekilleri Mehmet Akyürek, Halil Özcan, Mahmut Kaçar, bürokratlar ile yaklaşık 3 bin kişi katıldı. Mevlit okunması ve nikah kıyılması ardından davetliler çalınan davul ve zurna eşliğinde halay çeken eski milletvekili Seyit Eyyüpoğlu'nun başına dolar yağdırmak için adeta birbiriyle yarıştı. Türkçe ve Kürtçe şarkılar eşliğinde eski vekilin yanı sıra sahne alan gelin ve damadın başına da davetliler sürekli 1'er dolarlık banknotlar saçıldı.

Kaynak: DHA