Salavatlı Belediyespor Aydın'da Oynamak İstiyor
Haberler » Yerel » Salavatlı Belediyespor Aydın'da Oynamak İstiyor - Haberler

Salavatlı Belediyespor Aydın'da Oynamak İstiyor

Üçüncü haftası geçilen Aydın Süper Amatör Lig'in bir haftasını BAY takım olarak geçiren, geçtiğimiz hafta ise maçı saha kenarındaki tellerin olmaması nedeniyle ertelenen Salavatlı Belediyespor maçlarını Aydın'da oynamak istiyor.

Salavatlı Belediyespor Aydın'da Oynamak İstiyor

Üçüncü haftası geçilen Süper Amatör Lig'in bir haftasını BAY takım olarak geçiren, geçtiğimiz hafta ise maçı saha kenarındaki tellerin olmaması nedeniyle ertelenen Belediyespor maçlarını Aydın'da oynamak istiyor.

Hafta sonunda Şırlanspor ile oynayacakları maçın hazırlıklarını sürdüren Salavatlı Belediyespor'un antrenörü Birkan Duran, Stadı'nın yapımının uzun sürebileceğini söyledi. Oyuncularının büyük bölümünün Aydın'da yaşadığını ifade eden Duran, "Aynı sahada maç yaptığımız Atça Belediyespor bu haftaki Acarlar Belediyespor maçını Köşk'te oynayacak. Biz de ilerleyen haftalarda duruma göre bakacağız. Karşılaşmalarımızı Aydın'da oynayabiliriz. Maç oynamamamız bizim için dezavantaj oluyor"diye konuştu.

İSABEYLİ ZOR DEPLASMAN

Hafta sonunda İsabeyli deplasmanına gideceklerini hatırlatan Duran, "İsabeyli Şırlanspor geçen yıl Bölgesel Amatör lig için play off oynamış bir takım. Zor bir maç oynayacağız. İlk amacımız puan çıkarmak olacak" şeklinde konuştu. - AYDIN

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler