"ŞAHSİYET" Dizisini, Oyuncuları İlk Kez Bir Arada İzledi

"ŞAHSİYET" Dizisini, Oyuncuları İlk Kez Bir Arada İzledi

Hakan Günday'ın kaleminden sıra dışı bir hikayede izleyeceğimiz "Şahsiyet"in oyuncuları, yönetmen Onur Saylak ile birlikte diziyi ilk kez bir arada izlediler.

15.03.2018 16:41 | Son Güncelleme: 15.03.2018 16:43

Ay Yapım'ın puhutv'de 17 Mart Cumartesi günü yayınlanacak olan yeni dijital dizisi "Şahsiyet"in oyuncuları dizinin ilk bölümünü izlemek için basın gösteriminde bir araya geldiler.

"Şahsiyet" üç bölüm halinde, 17 Mart Cumartesi puhutv'de

Cumartesi gecesi ilk üç bölümü puhutv'de izleyicisiyle buluşacak olan "Şahsiyet"te 65 yaşındaki adli katip memurluğundan emekli olan Agah (Haluk BİLGİNER) ile cinayet büro amirliğindeki tek kadın polis olan Nevra'nın (Cansu DERE) kesişen yolları, heyecan dolu bir hikaye olarak karşımıza çıkacak. Peki, Agâh ve Nevra'nın adım adım birbirlerine yaklaşmaları sadece bir tesadüf mü yoksa büyük bir bulmacanın eksik bir parçası mı?

Dizinin oyuncuları, çekimlerine 2 ay önce başlanılan "Şahsiyet" için rollerine çalıştılar. Haluk Bilginer ve Şenay Gürler tango sahnesi için özel tango dersleri aldılar. Cinayet büro amirliğindeki polis Nevra'yı canlandıran Cansu Dere ise rolüne hazırlık için silah eğitimi aldı. Cansu Dere, atış eğitiminin yanı sıra, karakterinin psikolojisini izleyiciye doğru yansıtabilmek için, emekli bir kadın komiser danışmanlığında rolüne hazırlandı. Dizide usta oyuncu Müjde Ar dokuz yıl sonra ilk kez ekranlarda. Usta oyuncu Onur Saylak'ın, uluslararası festivallerden ödüllerle dönen "Daha" filminden sonra ilk kez bir dizi için yönetmen koltuğuna oturduğu "Şahsiyet", 60 dakika olarak yayınlanacak.

Hakan Günday, ilk kez bir dizi için senaryo koltuğuna oturduğu "Şahsiyet"i kendi özgün hikayesinden senaryolaştırdı. Daha önce "Daha" filminde birlikte çalışan başarılı ikili Günday ve Saylak, Ay Yapım'ın yeni dijital dizisi "Şahsiyet" için tekrar bir araya geldiler.

Puhutv'de yayınlanacak dizide Haluk Bilginer, Cansu Dere, Müjde Ar, Hüseyin Avni Danyal, Metin Akdülger, Şebnem Bozoklu, Necip Memili, Şenay Gürler, İbrahim Selim, Fırat Topkorur, Recep Usta, Rabia Soytürk, Ayhan Kavas rol alıyorlar.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title