Hakan Günday Haberleri

Hakan Günday haber, Hakan Günday son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hakan Günday - 31.12.2020
Sesli kitap takipçilerine 4 günlük sınırsız deneyim imkanı
Kullanıcılar, Wirginia Wolf, Hakan Günday, Stefan Zweig, Panait Istrati, William Shekespeare, Cemil Kavukçu, Sabahattin Ali, Aziz Nesin, Gülseren Budayıcıoğlu ve Ömer Seyfettin'in de aralarında bulunduğu yazarların eserlerine zaman, mekan ve adet sınırı olmadan ulaşabilecek.
Hakan Günday - 27.11.2020
"Kara Hafta İstanbul Festivali"nde "Şahsiyet" dizisi ele alındı
Şahsiyet'in senaristi Hakan Günday ve yönetmeni Onur Saylak'ın konuşmacı olarak yer aldığı söyleşide, Haluk Bilginer'e "En İyi Erkek Oyuncu" dalında Emmy ödününü getiren "Şahsiyet" dizisi üzerinden, yeni film ve dizi izleme platformlarındaki polisiye konusu ele alındı.
Hakan Günday - 13.11.2020
"Kara Hafta İstanbul Festivali"nin teması Edgar Allan Poe olarak belirlendi
Festival oturumlarında Ian Rankin, Michael Kardos ve Niklas Nat och Dag gibi polisiye alanında uluslararası üne sahip yazarların yanı sıra Ahmet Ümit, Ayşe Erbulak, Elçin Poyrazlar, Erol Üyepazarcı, Hakan Günday, Mesut Demirbilek, Onur Saylak, Sevil Atasoy, Su Tunç, Suat Duman ve Taner Ay gibi önemli Türk yazarlar okurlarla buluşacak.
Hakan Günday - 08.02.2020
"Kana Diz Kana" çizgi roman sergisi açıldı
Yazar Hakan Günday'ın kitap kapaklarına yaptığı resimlerle tanınan ressam ve sanatçı Emre Orhun'un kişisel sergisi, çizgi roman meraklılarının beğenisine sunuldu.
Hakan Günday - 04.12.2019
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-1
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Emmy Ödüllü sanatçı Haluk Bilginer, yazar ve senarist Hakan Günday, yönetmen Onur Saylak ve yapımcı Kerem Çatay'ı kabul etti.
Hakan Günday - 03.12.2019
Bakan Ersoy, Haluk Bilginer'i kabul etti (Aktüel görüntü)
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Emmy Ödüllü sanatçı Haluk Bilginer, yazar ve senarist Hakan Günday, yönetmen Onur Saylak ve yapımcı Kerem Çatay'ı kabul etti.
Hakan Günday - 03.12.2019
Bakan Ersoy, Haluk Bilginer ile bir araya geldi
Bilginer'in yanı sıra yazar ve senarist Hakan Günday ve yapımcı Kerem Çatay ile Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda bir araya gelen Ersoy, başarılı oyuncuyu tebrik etti.
Hakan Günday - 03.12.2019
BAKAN ERSOY, HALUK BİLGİNER'i KABUL ETTİ
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Emmy Ödüllü sanatçı Haluk Bilginer, yazar ve senarist Hakan Günday, yönetmen Onur Saylak ve yapımcı Kerem Çatay'ı kabul etti.
Hakan Günday - 26.11.2019
Haluk Bilginer, Uluslararası Emmy 'en iyi erkek oyuncu' ödülünü aldı
New York'ta 47'incisi düzenlenen ödül törenine Şahsiyet dizisinin yönetmeni Onur Saylak, senaryo yazarı Hakan Günday ve Ay Yapım CEO'su Kerem Çatay da katıldı.
Hakan Günday - 05.10.2019
Hakan Günday Ankara'da
Türk yeraltı edebiyatının öne çıkan ismi Hakan Günday Institut français Ankara'da düzenlenecek söyleşide Ankara'lı okurları ile buluşacak.
Hakan Günday - 27.07.2019
İzmir Uluslararası Film Festivali'nde ödüller sahiplerini buldu
  ÖDÜL ALANLAR   Yaşam Boyu Onur Ödülü'nü Meral Çetinkaya ve Süleyman Turan, Filme Değer Katan Usta Ödülü'nü Ayşenil Şamlıoğlu, En İyi Belgesel Ödülü'nü Yaylacı belgeseli ile Fatih Ertekin, Yabancı Dilde En İyi Belgesel Ödülü'nü Blue Butterfly belgeseli ile Okan Erünsal, En İyi Kısa Film Ödülü'nü İki Elin Arasında filmi ile Osman Yazıcı, En İyi Yabancı Kısa Film Ödülü'nü Skin filmi ile Guy Nattiv, En İyi Kısa Animasyon Film Ödülü'nü Avarya filmi ile Gökalp Gönen, Anadolu Sinema ve Televizyoncular Meslek Birliği Özel Film Ödülü'nü Azraille Dans filmi, Vizyonda Gözden Kaçmayan Ödülü'nü Arada Filmi ile mu Tunç, Umut Vaat Eden Oyuncu Ödülü'nü Bahar Şahin ve Hayat Van Eck, En İyi Senaryo Ödülü'nü Müslüm filmi ile Gürhan Özçiftçi ve Hakan Günday, En İyi Kurgu Ödülü'nü Müslüm filmi ile Mustafa Preşava, En İyi Sanat Yönetmeni Ödülü'nü Deliler filmi ile İbrahim İldem, En İyi Kostüm Tasarımı Ödülü'nü Deliler filmi ile Makbule Mercan, En İyi Görsel Efekt Ödülü'nü Arif V 216 ile Merih Öztaylan, En İyi Film Müziği Ödülünü Deliler Filmi ile İlker Yurtcan ve Tamer Süerdem, En İyi Görüntü Yönetmeni Ödülü'nü Müslüm filmi ile Martin Szecsanov, En İyi Animasyon Filmi Ödülü'nü Kral Şakir, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü'nü Müslüm filmindeki rolü ile Ayça Bingöl, En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülü'nü Müslüm filmindeki rolü ile Erkan Can, En İyi Erkek Oyuncu Ödülü'nü Cem Uçan, En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü Müslüm filmindeki rolü ile Zerrin Tekindor, En İyi Yönetmen Ödülü'nü Müslüm filmi ile Can Ulkay ile Keche, En İyi Film Ödülü'nü Müslüm filmi aldı.
Hakan Günday - 27.07.2019
DHA YURT BÜLTENİ-4
--- KUTU --- ÖDÜL ALANLAR Yaşam Boyu Onur Ödülü'nü Meral Çetinkaya ve Süleyman Turan, Filme Değer Katan Usta Ödülü'nü Ayşenil Şamlıoğlu, En İyi Belgesel Ödülü'nü Yaylacı belgeseli ile Fatih Ertekin, Yabancı Dilde En İyi Belgesel Ödülü'nü Blue Butterfly belgeseli ile Okan Erünsal, En İyi Kısa Film Ödülü'nü İki Elin Arasında filmi ile Osman Yazıcı, En İyi Yabancı Kısa Film Ödülü'nü Skin filmi ile Guy Nattiv, En İyi Kısa Animasyon Film Ödülü'nü Avarya filmi ile Gökalp Gönen, Anadolu Sinema ve Televizyoncular Meslek Birliği Özel Film Ödülü'nü Azraille Dans filmi, Vizyonda Gözden Kaçmayan Ödülü'nü Arada Filmi ile mu Tunç, Umut Vaat Eden Oyuncu Ödülü'nü Bahar Şahin ve Hayat Van Eck, En İyi Senaryo Ödülü'nü Müslüm filmi ile Gürhan Özçiftçi ve Hakan Günday, En İyi Kurgu Ödülü'nü Müslüm filmi ile Mustafa Preşava, En İyi Sanat Yönetmeni Ödülü'nü Deliler filmi ile İbrahim İldem, En İyi Kostüm Tasarımı Ödülü'nü Deliler filmi ile Makbule Mercan, En İyi Görsel Efekt Ödülü'nü Arif V 216 ile Merih Öztaylan, En İyi Film Müziği Ödülünü Deliler Filmi ile İlker Yurtcan ve Tamer Süerdem, En İyi Görüntü Yönetmeni Ödülü'nü Müslüm filmi ile Martin Szecsanov, En İyi Animasyon Filmi Ödülü'nü Kral Şakir, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü'nü Müslüm filmindeki rolü ile Ayça Bingöl, En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülü'nü Müslüm filmindeki rolü ile Erkan Can, En İyi Erkek Oyuncu Ödülü'nü Cem Uçan, En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü Müslüm filmindeki rolü ile Zerrin Tekindor, En İyi Yönetmen Ödülü'nü Müslüm filmi ile Can Ulkay ile Keche, En İyi Film Ödülü'nü Müslüm filmi aldı.
Hakan Günday - 04.05.2019
Bin Roman Yazmak İçin Kendinizi Tanıyın
11. Kocaeli Kitap Fuarı'nda konuşan Yazar Hakan Günday; "Bin roman yazmak için bir kişiyi tanımanız gerekiyor, oda sizsiniz" dedi.
Hakan Günday - 18.12.2018
Müslüm Filmi 6 Milyon İzleyiciyi Aştı
Senaryosunu Hakan Günday ile Gürhan Özçiftçi'nin kaleme aldığı filmin görüntü yönetmenliğini Martin Szecsanov, kurgusunu ise Mustafa Presheva yaptı.
Hakan Günday - 29.11.2018
Müslüm"E Ünlendiği Adana'da İlgi Büyük
Nusret Gürtoprağı da Adanalı olduklarını ancak Antalya'da yaşadıklarını aktararak, şunları kaydetti: "Bizim buranın insanı, biz de çok merak ediyoruz. Müslüm Gürses Adana için farklı bir insan, o bizim için farklı biri. Biz de tabii Müslüm Gürses'i merak ediyoruz. Adana evimiz, Müslüm babamız. Müslüm Gürses şarkılarıyla büyüdük biz, kendisine Allah rahmet eylesin." "Müslüm" filmi Yönetmenliğini Can Ulkay ve "Ketche" ismiyle tanınan Hakan Kırvavaç'ın üstlendiği filmin senaryosunu Hakan Günday ve Gürhan Özçiftçi kaleme aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hakan Günday Haberleri | Hakan Günday Kimdir - Haberler - Hakan Günday haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hakan Günday kimdir, hayatı ve biyografisi. Sesli kitap takipçilerine 4 günlük sınırsız deneyim imkanı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 16.1.2021 09:06:41. #1.14#
title