Şahan Gökbakar, güvenlik görevlisini koronavirüslü diye işten mi çıkardı? - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Şahan Gökbakar, güvenlik görevlisini koronavirüslü diye işten mi çıkardı?

Haberler.com - Magazin
 - Güncelleme:

Şahan Gökbakar ve kardeşi Togan Gökbakar'ın kurduğu Çamaşırhane Film isimli şirkette çalışan 33 yaşındaki güvenli görevlisinin koronavirüse yakalandığı gerekçesiyle işten çıkarıldığı ileri sürdü. Magazin gündemine bomba gibi düşen olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar'ın kardeşi Togan Gökbakar'la 2012 yılında kurduğu Çamaşırhane Film isimli şirkette güvenlik görevlisi olarak çalışan 33 yaşındaki S.D.'nin koronavirüs olduğu gerekçesiyle işinden olduğu iddia edildi.

KORONAVİRÜS TAŞIDIĞI İÇİN İŞTEN Mİ ÇIKARILDI?

Günaydın'da yer alan habere göre; genç adam, 19 Mart'ta grip oldu. Bakırköy'deki devlet hastanesine giderek tedavi olan S.D., hastanenin iki gün rapor vermesinin ardından evinde dinlenmeye başladı. İşe geri dönen S.D., Çamaşırhane Film'den bağlı olduğu şirkete geri gönderildi. Nedenini anlayamayan genç adam şirket yetkililerinin, "Sen koronavirüs olmuşsun" tepkisiyle karşı karşıya kaldı. İşten de çıkarıldığını öğrenen S.D.; savcılığa başvurarak şirketin söz konusu eylemi nedeniyle mağdur olduğunu söyledi. S.D. hem bağlı olduğu şirketten, hem de Çamaşırhane Film'den şikayetçi oldu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

"İSTİFA ET DİYE MOBBİNG YAPTILAR"

özel bir şirkette güvenlik görevlisi olarak çalışan genç adam, 2019 yılı Ağustos ayında şirket tarafından Çamaşırhane Film'e güvenlik görevlisi olarak gönderildi. İddiaya göre, S.D., şirkette görevi harici işlerde kullanılmaya başladı. Durumu bağlı olduğu güvenlik şirketine anlatan S.D.'ye 'O zaman istifanı yaz' denilerek mobbing uygulandı.

Konu hakkında taraflardan henüz bir açıklama gelmedi.

Şahan Gökbakar, güvenlik görevlisini koronavirüslü diye işten mi çıkardı?

Şahan Gökbakar, güvenlik görevlisini koronavirüslü diye işten mi çıkardı?

Haberler.com - Magazin

Güvenlik Görevlisi, Togan Gökbakar, Genç, Film, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (12)

Gürkan Yasin Sever:

Biride sormamış güvenliğin işimi ateş ölçmek

kırkangıç:

oglan buna inanmış bir ok gibi yaylanmış evin yolunu tutup annesine yalvarmış anne atlamış gitmiş içi titreyerekten güzel kız yagız açmıç kapıyı gülerekten demiş canım geç kaldın bak artık evlendim ben bekledim de gelmedin yaya kaldın bu işten (hanım orası ben canım yaptım)

ayın uydusu uzey:

he he he espiri yaptum

Tüm 12 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title