Sağlık İşlerinden Lokma Hayrı - Haberler
Haberi Paylaş

Sağlık İşlerinden Lokma Hayrı

Sağlık İşlerinden Lokma Hayrı

Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığı, her yıl düzenledikleri lokma hayrını bu yılda yineledi.

Düzenlenen lokma hayrına Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'de katıldı.
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Sağlık İşleri Daire Başkanlığı'nın düzenlediği lokma hayrına katıldı. Sağlık İşleri Daire Başkanlığı'nın Cenaze Hizmet Binası bahçesinde gerçekleştirilen lokma hayrına Başkan Ergün'ün yanı sıra Genel Sekreter Halil Memiş, Başkan Danışmanı Mimar Azmi Açıkdil, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu, İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanı Türkan Taş Köroğlu, Kent Estetiği Dairesi Başkanı Serpil Çakır, Sağlık İşleri Daire Başkanı Serpil Aykurt, Zabıta Daire Başkanı Aydoğan İra, Etüt ve Projeler Dairesi Başkanı Emine Müge Kuğu, Şube Müdürleri, Adnan Menderes Mahalle Muhtarı Fevzi Kayacan, Kazım Karabekir Mahalle Muhtarı Tekin Aydın ile birlikte Sağlık İşleri Daire Başkanlığı'nda görevli personeller katıldı. Her yıl düzenledikleri lokma hayrını bu yılda tekrarladıklarını ifade eden Sağlık İşleri Daire Başkanı Serpil Aykurt, "Bu yıl Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün'de bizleri yalnız bırakmadı. Genel Sekreterimiz Halil Memiş ve diğer daire başkanlarımızla da bir araya gelme fırsatı bulduk. Bizleri yalnız bırakmadıkları için kendilerine teşekkür ediyorum" dedi.

Hayırlı Hizmetlerimize Vesile Olsun

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'de düzenlenen lokma hayrının hayırlı hizmetlere vesile olması temennisinde bulunurken, "İnşallah kazasız, belasız güzel hizmetler yapmayı Allah bize nasip eder. Ben daire başkanlığımıza yapılan bu lokma hayrı için teşekkür ediyorum. Allah kabul etsin. Ayrıca daire başkanlarımız ve şube müdürlerimizle bir araya gelerek yoğun mesai içerisinde sohbet etme fırsatı da bulduk" diye konuştu.

Mahalle Muhtarlarının Sorunlarını Dinledi

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, düzenlenen lokma hayrında Adnan Menderes Mahalle Muhtarı Fevzi Kayacan ve Kazım Karabekir Mahalle Muhtarı Tekin Aydın'la da görüştü. Muhtarlardan mahalleleriyle ilgili sorunlarını da dinleyen Başkan Ergün, Büyükşehir yapılanmasını büyük ölçüde tamamladıklarının altını çizerek, hizmetlerin il bütününde yakın zamanda başlayacağını ve hangi bölgede ne eksiklik varsa tamamlanacağını söyledi.

Bültenler - Son Dakika Haberleri

Adnan Menderes, Cengiz Ergün, Halil Memiş, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title