Sağlık çalışanlarını eleştirdiği için tepki çeken Hakan Ural, özür diledi - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Sağlık çalışanlarını eleştirdiği için tepki çeken Hakan Ural, özür diledi

Haberler.com / Ecem Altan - Haberler | Magazin

Sunuculuğunu üstlendiği Neler Oluyor Hayatta programında hastalara ilgi göstermeyen sağlıkçıları eleştirdiği için tepki toplayan Hakan Ural, sosyal medya hesabından eleştirilere cevap verdi. Söylediklerinin çarpıtıldığını söyleyen Ural, "Bir sağlıkçımızı dahi üzüp kırdıysam özür dilerim" dedi.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Neler Oluyor Hayatta programında Hakan Ural, Kocaeli Devlet Hastanesi'nde eylemde olduğu gerekçesiyle hastaya bakmadığı ileri sürülen doktor hakkında konuşurken bazı sağlıkçıları eleştirdi. Sözlerinden dolayı tepki çeken Ural, kısa sürede Twitter'da trend listesine yükseldi.

"Hiçbir şey yapmıyor. Doktor zaten böyle duruyor" diyerek sözlerine başlayan Hakan Ural, sunucu Nur Tuğba Algül'ün çocuğu olan Arden Namlı üzerinden bir örnekte bulunarak "Arden'i aldın götürdün. Senin ne yapacağını söyleyeyim mi? Gözünü çıkarırsın" dedi. Algül ise bu sözlere karşılık olarak "Yaparım" yanıtını verdi.

Sağlık çalışanlarını eleştirdiği için tepki çeken Hakan Ural, özür diledi

Tepkilerin ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Hakan Ural, kendini şu sözlerle savundu: "Bu saldırılar bitmeyecek gayet iyi biliyorum! Her söylemimden cımbızla çekip çarpıtıp en iyi yaptıkları şey olan kışkırtma ve sosyal medya üzerinden algı yaratma olanlar yine iş başında! Ben bu dünyada şu yaşımda 40 yıldır yanlışım doğrumla göz önünde bilinen biri olarak asla hiç bir kurum veya kişiye bilerek isteyerek sürç-ü lisan etmem tanıyan herkes bilir tanımayan sorar öğrenir!"

"Sağlıkçılarımızla ilgili söylem ve görüşlerim bu kadar ortadayken ve biliniyorken bu konuda bile sosyal medyada algı yaratmaya çalışıyorsunuz! Yazıklar olsun... Bugün acil hastası olan birine kendi tasarrufundan grev yapıyorum diye bakmayan 1 sağlıkçıyı empati yaparak eleştirdim evet her kurumda yanlış yani 1 kişiyi kişisel eleştirmemi! O kişi senin evladın veya anan baban olabilir ve müdahale edilmezse ölebilir dedim... Görüşüm bu ama teşbihlerimden dolayı bir sağlıkçımızı dahi üzüp kırdıysam özür dilerim tabi ki."

"Beni linç etmeye ettirmeye çalışanlar gibi egom, kibirim yok ben halkımı milletimi kemiksiz seven biriyim... Siz şeytani planlarınıza devam edin . Beni her an her saniye hedef göstermeye insanları gaza getirip kışkırtmaya ayırdığınız zaman ve çabayı başka bir işe ayırsanız alim olurdunuz ! Nefretiniz o kadar büyük ve acımasız ki hasta yatağımda bile tedavi görürken beni mezara soktunuz."

Sağlık çalışanlarını eleştirdiği için tepki çeken Hakan Ural, özür diledi

Bugün yayınlanan programda da konuyla ilgili açıklama yapan Hakan Ural, "Dün, bir sağlıkçımızın acil serviste takındığı tutumu eleştirdim, sağlıkçıları değil. Sevgili sağlıkçılarımıza sesleniyorum. 53 yaşındayım beni 16 yaşımdan beri tanıyorsunuz. Sizi değil, toplumun herhangi bir kesimini ayırt etmeksizin; dili, dini, ırkı ne olsun benden insanımı kırma veya aşağılama bekler misiniz? Niyetim bu olmasına rağmen birinizi bile kırıp incittiysem Allah rızası için özür dilerim.

Dün Meclis'te bütçe görüşmeleri yapılıyor. Bir milletvekilinin evinde terörist yakalanmış. İçişleri Bakanı buna rağmen Meclis'te saldırıya uğruyor ama Türkiye'nin birinci gündemi Hakan Ural. 45 bin tweet. Cahil dediler. Mezarda ölmüş anneme saldırdılar. Beni vatan haini yaptılar" dedi.

Sağlık çalışanlarını eleştirdiği için tepki çeken Hakan Ural, özür diledi

Ecem Altan
Magazin Sorumlusu Haberler.com - Magazin Haberleri
Haberler.com - Magazin Haberleri

Hakan Ural, Kanal D, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (4)
uCube :Covid olduğunun da, bu amcamız nereye gitmiş? Sağlıkçılara sığınmamış mı? Kendimi iyileşmiş, yoksa yoğum bakımı hemen mi unutmuş. Arkadaş bunların ne gibi bir vasıfları var da ekranlar da magazin sunuyorlar, anlam veremiyorum. ;)) Cevap Yaz 1 3 Yayından Kaldır
corci:Buy da başımıza bilirkii kesildi ya, rahmetli karahan çantay'a neler yaptınız zamanında onları bi anlat hele Cevap Yaz 8 11 Yayından Kaldır
ERKAN :çok gereksiz bir adam çok Cevap Yaz 8 18 Yayından Kaldır
Tüm 4 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title